R5 5600 için soğutucu önerisi

mami122

Centipat
Merhaba arkadaşlar, uygun fiyatlı önerileriniz varsa yazabilir misiniz? Benim de bulduğum çift fanlı bir soğutucu var. Sizce bu nasıl? Bakabilir misiniz?

Merhaba arkadaşlar, uygun fiyatlı önerileriniz varsa yazabilir misiniz? Benim de bulduğum çift fanlı bir soğutucu var. Sizce bu nasıl? Bakabilir misiniz?

SE-214-XT Alabiliyorsan al yoksa Snowman T6 vb. ürünlere yöneliniz.

Bütçeniz maksimum kaça çıkabilir?

Hocam hiç değerlendirmesi bile yok açıkçası benim içime hiç sinmedi. Kendi kullanmış olduğum kule tipi işlemci soğutucusuna göz atabilirsiniz.

ID-Cooling SE 214 XT ya da DeepCool AG 400 alabilirsin iki model de üzmez ve Ryzen 5 5600 için yaygın kullanılan modeller. SE 214 XT 1000 TL civarına bulunuyor şu an, AG 400 800 TL civarında. Eğer onun da RGB modelini alırsan o da 1000 TL..

SE 214 XT ile benzer performans veren thermalright Assassin King'e de bakabilirsin. 800 TL'ye oldukça iyi.

Ya da 750'ye Assassin X, ama king daha mantıklı gibi. İkisi de 214 XT ile benzer performans veren soğutucular.

Geri
Yukarı