R5 5600 ile GTX1060 nasıldır?

Hocam anakart işlemci ve kasa temizliği için bir bilgisayarcı lazım Eskişehir'de var mı bildiğin güvenilir.
Ne yalan söyleyeyim bende 2 yıl önce taşındım ama daha pandemi yeni bitti yani hiçbir yer bilmiyorum yeni yeni çıkıyorum dolaşıyorum. Bildiğim yer yok yani ama esnaf sarayındakilere kesin gitmeyin dolandırılırsınız.

Ne yalan söyleyeyim bende 2 yıl önce taşındım ama daha pandemi yeni bitti yani hiçbir yer bilmiyorum yeni yeni çıkıyorum dolaşıyorum. Bildiğim yer yok yani ama esnaf sarayındakilere kesin gitmeyin dolandırılırsınız.

Ben yerlisiyim de esnaf sarayındakilere kesinlikle gitmem zaten normalde kendim hallediyorum PC işlerini ama aldığım parçalar baba parçalar başına bir iş gelmesin diye bilgisayarcı arıyorum.

Ben yerlisiyim de esnaf sarayındakilere kesinlikle gitmem zaten normalde kendim hallediyorum PC işlerini ama aldığım parçalar baba parçalar başına bir iş gelmesin diye bilgisayarcı arıyorum.
Aslında hava tutsan yetebilir. Parçalar iyi ama youtube'da da videolar var oradan da bakıp yaparsın sorun çıkmaz.

Hocam kasa komple leş temizlenecek Power suplyden sıcak hava falan geliyor bir de yeni anakart işlemci montajı yapılcak
Aslında montaj için detaylı videolar varda PSU nun içi açılması gerekebilir onda da yanlış bir şey olursa belki sıkıntı olur. Sende haklısın.

Yeni konular

Geri
Yukarı