R5 5600 işlemci için 1000 TL'ye soğutucu önerisi

Ak400 zero dark plus soğutucuda tam o kısımda plastik bir parça var görünüşü de güzel duruyor soğutması da iyi. Şöyle örnek resim bırakayım bir de linki de veriyim Amazon.com.tr
IMG_20231007_224334.jpg

Normalde model çift fanlı kasam da iki fanlı ben kasnaın 2 fanını öne taktım soğutucuda arkadaki fanı egzoz fanı yaptım. En iyisi normalini de atayım 😁
IMG_20230823_105430.jpg

Ak400 zero dark plus soğutucuda tam o kısımda plastik bir parça var görünüşü de güzel duruyor soğutması da iyi. Şöyle örnek resim bırakayım bir de linki de veriyim Amazon.com.tr
Eki Görüntüle 1990917
Normalde model çift fanlı kasam da iki fanlı ben kasnaın 2 fanını öne taktım soğutucuda arkadaki fanı egzoz fanı yaptım. En iyisi normalini de atayım 😁Eki Görüntüle 1990922
Bu ne böyle Anakartın yarısı kadar fan mı olur. :D Çok kaba görünüyor stok fanı kullanacağım sıcak iklimde yaşamıyorum iş yapar diye umuyorum olmazsa artık mecburen alacağız deneyip göreyim bunları aldım listeye. Fanı yan olmayan sadece arkadaşın attığı AMD bulabildim ama Deep Cool daha çok güven veriyor değerlendireceğim. Stok fan hikayeli oyunlarda 70 derecelerde nasıl tutamaz anlayamıyorum herkes Antalya'da, Adana da mı yaşıyor normla bir yerde yaşayıp 5600 aldım ısınmıyor diyeni demeyeni de bulamadım sorayım.

genelde 5600 için stok fan yeterli olmuyor diyorlar silikon kaliten iyiyse değerler normalden daha düşük oluyor. şu anlık sıcaklıklarda sorun yoksa yaza kadar bekleyebilir. ancak fiyatların artabileceği olasılığı da var. isterseniz indirim kovalayın öyle alın ister böyle idare edin size kalmış.
soğutucu o kadar büyük durmuyor aslında yani anakartta. perspektiften öyle durmuş olabilir yoksa boyutları diğer soğutucularla genel olarak aynı.

Geri
Yukarı