R5 5600 işlemcinin ısı değerleri olması gerekenden düşük

298784

Hectopat
Merhaba, başlıkta yazdığı gibi işlemcimin ısı değerleri oyunlarda 50-55 derece arasında gidip gidip geliyor. Bu değerler olması gerekenden çok düşük değil mi? 4.4 GHz'de çalışıyor. Benim bildiğim 60-80 arası çalışıyor genelde.

Merhaba, başlıkta yazdığı gibi işlemcimin sıcaklık değerleri oyunlarda 50-55 derece arasında gidip gidip geliyor. Bu değerler olması gerekenden çok düşük değil mi? 4.4 GHz'de çalışıyor. Benim bildiğim 60-80 arası çalışıyor genelde.

Tamam ne güzel işte. Performans sorunu yoksa dert etme.

Merhaba, başlıkta yazdığı gibi işlemcimin sıcaklık değerleri oyunlarda 50-55 derece arasında gidip gidip geliyor. Bu değerler olması gerekenden çok düşük değil mi? 4.4 GHz'de çalışıyor. Benim bildiğim 60-80 arası çalışıyor genelde.

Oyundan oyuna değişir stok fan mı sıvı soğutucu mu kullanıyorsun.

Ben 3600 kullanıyorum sizdeki hava soğutucu var CS:GO'da 60 derecede çalışıyor bir gariplik var bence. Ama normal de olabilir çünkü kasanızın hava akışı da iyi soğutucu da iyi.

Oyundan oyuna değişir stok fan mı sıvı soğutucu mu kullanıyorsun.

İmzamda yazıyor ama perfan 120 h kullanıyorum. Oyundan oyuna değişir onu bende biliyorumda mesela durum RDR2'de de aynı. Ya da Valorant'ta.
Ben 3600 kullanıyorum sizdeki hava soğutucu var CS:GO'da 60 derecede çalışıyor bir gariplik var bence. Ama normal de olabilir çünkü kasanızın hava akışı da iyi soğutucu da iyi.
Bana garip geldi.

Geri
Yukarı