R5 5600 RTX 3060 sistem için 6 bin TL'ye monitör önerisi

• Konuyu başlatan Xqoar
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 771

Xqoar

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba. Monitör almayı düşünüyorum onun için öneri alacağım. Valorant, CS olmakla beraber Ark, GTA 5 gibi oyunları da oynuyorum. Hikayeli oyunları da oynayacağım. 2 farklı öneri isteyeceğim 2K IPS monitör ve 1920x1080 monitör önerisi istiyorum. 165 veya 144Hz. Bir de sistemim Ryzen 5 5600 RTX 3060 12 GB 2K almak mantıklı mı sizce sistemim 2K'da rahat eder mi? Şimdiden teşekkürler. Bütçe olarak 3-6k arası bütçem var.

Tam anlamıyla 2K işlemcisi ve ekran kartı denemez. 2K'ya giriş diyebiliriz ama. 1080p'de daha uzun süre rahat edersin emin ol.

IPS olsun yeter ki. Eğer rekabetçi oyunlarda iddialıysan ve avantaj sağlamak istiyorsan tabii ki 240 daha mantıklı. Ama 165 bile yeterli normal şartlarda.

Tamamdır öneri için teşekkürler ama yinede 165hz IPS ayarlanabilir(Sağa,sola,öne,geriye gibi.) bir monitörde önerirseniz sevinirim.Birde rekabetçi oyunlarda 165hz ve 240hz arasında çok fark eder mi?

Tamamdır öneri için teşekkürler ama yinede 165hz IPS ayarlanabilir(Sağa,sola,öne,geriye gibi.) bir monitörde önerirseniz sevinirim.Birde rekabetçi oyunlarda 165hz ve 240hz arasında çok fark eder mi?
Eder. Attığım Samsung G4'ün Yukarı-Aşağı Eğme (Tilt), Sağa-Sola Döndürme (Swivel), Yatay-Dikey Döndürme (Pivot) ve yükseklik ayarı mevcut. (Yapılabilecek bütün döndürme ayarları var.)

Tamamdır teşekkürler kusura bakmayın son bir isteğim var birde aynı ayarlarda 165hz bir monitör önerirseniz çok güzel olur duruma göre 240hz veya 165hz alacağımda tekrar teşekkürler.Birde uğraştırdım tekrardan kusura bakmayın

Birde 24 mü 27 inç mi almalı sizce 1920x1080 de?

Tamamdır teşekkürler kusura bakmayın son bir isteğim var birde aynı ayarlarda 165hz bir monitör önerirseniz çok güzel olur duruma göre 240hz veya 165hz alacağımda tekrar teşekkürler.Birde uğraştırdım tekrardan kusura bakmayın

Yeni konular

Geri
Yukarı