R5 5600 - RTX 3060 Ti sistem alınır mı?

3070 sistem istiyorsanız buna bir göz atabilirsiniz. Anakartı dandiktir ancak anakartı Asus B-450M Dragon 4400MHz yaparsanız daha iyi olur.

3060Tİ sistem arıyorsanız eğer;

Bununda anakartını Asus B-450M Dragon 4400MHz yaparsanız çok daha iyi olur.

@messinicocugu
Not: Her ikisininde anakartı hariç hepsi kaliteli markalardır. Herhangibir dar boğaz sorunu olmayacağına eminim

3070 sistem istiyorsanız buna bir göz atabilirsiniz. Anakartı dandiktir ancak anakartı ASUS b-450M Dragon 4400MHz yaparsanız daha iyi olur.

3060 Ti sistem arıyorsanız eğer;

Bununda anakartını ASUS b-450M Dragon 4400MHz yaparsanız çok daha iyi olur.

@messinicocugu
Not: Her ikisinin de anakartı hariç hepsi kaliteli markalardır. Herhangi bir darboğaz sorunu olmayacağına eminim.

Hocam GameGaraj'dan almak istemiyorum INNO performans olarak iç.
Açıcı gelmedi bunun haricinde 3070'li sistem (diğer bileşenler dandik olmadığı takdirde) 22 24 k aralığına gelir diyorsanız tavsiyenizi görmek isterim ama GameGaraj'dan almak istemiyorum.

Hocam GameGaraj'dan almak istemiyorum INNO performans olarak iç.
Açıcı gelmedi bunun haricinde 3070'li sistem (diğer bileşenler dandik olmadığı takdirde) 22 24 k aralığına gelir diyorsanız tavsiyenizi görmek isterim ama GameGaraj'dan almak istemiyorum.

Hocam neden GameGaraj'dan almak istemiyorsunuz?

Inno 3D markası gerçekten güvenilir ve sağlam bir markadır. Bir çok sistem toplama rehberliklerine ev sahipliği yapmış olan bir kart. Aklınızda soru işareti bulunmasın ve GameGaraj'dan alışveriş yapmak istemiyorsanız toplama sistemlere yönelmenizi tavsiye ederim.
Bu arada GameGaraj markası Türkiye'nin en güvenilir marklarından biri benim gözümde. Buda
aklınızda bulunsun.
Bu arada GameGaraj markası Türkiye'nin en güvenilir marklarından biri benim gözümde. Buda
aklınızda bulunsun.

Hocam neden GameGaraj'dan almak istemiyorsunuz?

INNO 3D markası gerçekten güvenilir ve sağlam bir markadır. Birçok sistem toplama rehberliklerine ev sahipliği yapmış olan bir kart. Aklınızda soru işareti bulunmasın ve GameGaraj'dan alışveriş yapmak istemiyorsanız toplama sistemlere yönelmenizi tavsiye ederim.

Hocam piyasanın çok altında ve ekran kartı sadece GameGaraj'da var sıkıntı çıkacağını düşündüğümden istemiyorum toplama olarak aynıya gelecekse tavsiyede bulunabilir misiniz çünkü ben her bileşeni dengeli seçtiğimde 23 k ya geliyor 3060 Ti'lı sistem 3070'li toplayabilir misiniz?

Hocam piyasanın çok altında ve ekran kartı sadece GameGaraj'da var sıkıntı çıkacağını düşündüğümden istemiyorum toplama olarak aynıya gelecekse tavsiyede bulunabilir misiniz çünkü ben her bileşeni dengeli seçtiğimde 23 k ya geliyor 3060 Ti'lı sistem 3070'li toplayabilir misiniz?

Hocam GameGaraj markası güvenilir. Şu anda kullandığınız forumun sahipleri bile onlardan sistem toplayıp videolarını çekip satmalarına bir nebzede olsun katkıda bulunmuşlardır. Sorunuza gelirsek ben hazır sistem önerebilirim, toplamalarda aman aman bir bilgiye sahip değilim. Bu konuyu @messinicocugu yanıtlayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı