R5 5600 - RTX 3060 Ti sistem ne kadar eder?

300+ fps alırsınız. Yayını ne ile yapacaksınız? OBS kullanılacaksa AV1 olduğu için AMD alınabilir ama Twitch yayınlarında hala H264 kullanılıyor ve bu konuda AMD kartların yayın kalitesi iyi değil. 7000 serisi ile bir miktar gelişme var ama H264 konusunda hala Nvidia'nın gerisinde.
Bir de sistem toplamak için başlık açarsanız daha fazla kişi yardımcı olur.
obs youtubedan

300+ fps alırsınız. Yayını ne ile yapacaksınız? OBS kullanılacaksa AV1 olduğu için AMD alınabilir ama Twitch yayınlarında hala H264 kullanılıyor ve bu konuda AMD kartların yayın kalitesi iyi değil. 7000 serisi ile bir miktar gelişme var ama H264 konusunda hala Nvidia'nın gerisinde.
Bir de sistem toplamak için başlık açarsanız daha fazla kişi yardımcı olur.
topladık ya açtım öyle bi başlık

En garanti 60 Hz bir monitörüm var. 1080p oynuyorum. 180 ben gördüysem sen en kötü 200 görürsün. 240 Hz monitörde olursa 300 olabilir belki daha fazla.
nasol ya bende 1650 var i7 10700h var
150 alıyom

İncelemedim reis. Düştük 4k monitör derdine. Monitör olunca bende öyle videolar izleyeceğim artık. FPS mi verlen benim kasa diyeceğim.:D
:D valla

İncelemedim reis. Düştük 4k monitör derdine. Monitör olunca bende öyle videolar izleyeceğim artık. FPS mi verlen benim kasa diyeceğim.:D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı