R5 5600 RTX 3060 Ti sistemde RDR2 45-65 FPS normal mi?

İşletim sistemi
Windows 10

cahitacthis0

Femtopat
Daha fazla  
Ryzen 5 5600.
RTX 3060 Ti.
Godram 1TB SSD.
16 GB RAM.
B450M K

Aynı sisteme sahip bir YouTube kanalından izlediğimde RDR2 de Ultra ayarlarda 120 130 FPS alıyor. Fakat ben Ultra ayarlara çektiğimde oyun 45-65 FPS arası gidiyor geliyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
Daha önceki oynadığım hikaye oyunları da olsun kasma hissiyatı veriyor sistemin performans videolarına baktığımda benim aldığım FPS'in 2 katını alıyorlar. Bunun ne ayarı olabilir. PC'yi İtopya'dan topladım galiba hiçbir ayar yapılmamış. Nasıl çözebilirim bu durumu yardımcı olabilir misiniz?

Ryzen 5 5600.
RTX 3060 Ti.
Godram 1TB SSD.
16 GB RAM.
B450M K

Aynı sisteme sahip bir YouTube kanalından izlediğimde RDR2 de Ultra ayarlarda 120 130 FPS alıyor. Fakat ben Ultra ayarlara çektiğimde oyun 45-65 FPS arası gidiyor geliyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
Daha önceki oynadığım hikaye oyunları da olsun kasma hissiyatı veriyor sistemin performans videolarına baktığımda benim aldığım FPS'in 2 katını alıyorlar. Bunun ne ayarı olabilir. PC'yi İtopya'dan topladım galiba hiçbir ayar yapılmamış. Nasıl çözebilirim bu durumu yardımcı olabilir misiniz?

Ayarlarınızı tam olarak atar mısınız? Ayrıca her şey Ultra da 120 FPS 3060 Ti için imkansız. OC falan bilmiyorum dahil etmedim onu.

Ryzen 5 5600.
RTX 3060 Ti.
Godram 1TB SSD.
16 GB RAM.
B450M K

DLSS ozelligi vardi sanirim onu acman lazim bir de kasiyormus gibi oluyorsa montirden olabilir ghosting sorunu varsa.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunu bu videodaki ayarlarda oynarsanız hem görüntü hem de FPS değeri açısından sorun olmayacaktır.

MSAA gibi FPS sömüren birçok ayar var onları köklemişseniz normal olabilir.

MSAA gibi FPS sömüren birçok ayar var onları köklemişseniz normal olabilir.
yok onlar kapalı kontrol ettim

DLSS ozelligi vardi sanirim onu acman lazim bir de kasiyormus gibi oluyorsa montirden olabilir ghosting sorunu varsa.
dlss açık kalite modunda monitörümde yeni ıps panel gsync vs bir sürü garip şey var sadece düşük fps alıyorum kasma hissiyatı veriyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Oyunu bu videodaki ayarlarda oynarsanız hem görüntü hem de FPS değeri açısından sorun olmayacaktır.
deneyeyim hemen

hocam bu ayarları yaptım 100 120 fps arası çıkmaya başladı oyun akıcılığı yerine geldi teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için

Son düzenleme:
Yok onlar kapalı kontrol ettim

DLSS açık kalite modunda monitörümde yeni IPS panel G-SYNC vs bir sürü garip şey var sadece düşük FPS alıyorum kasma hissiyatı veriyor

Deneyeyim hemen

Hocam bu ayarları yaptım 100 120 FPS arası çıkmaya başladı oyun akıcılığı yerine geldi teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için

Rica ederim hocam iyi oyunlar.

Geri
Yukarı