R5 5600 - RTX 3060 vs R5 5600 - RX 6750 XT'li sistem

RX 6750 xt 12gb olduğu için pek sorun olmaz diye düşünmüştüm ve ülkenin durumu malum pek beklemek istemiyorum.

Yalnızca kas gücüne ve VRAM miktarına bel bağlanmayacak dönemlerdeyiz. 4060 Ti daha iyi bir seçim, güç tüketimi de ciddi anlamda daha düşük.

Yalnızca kas gücüne ve VRAM miktarına bel bağlanmayacak dönemlerdeyiz. 4060 Ti daha iyi bir seçim, güç tüketimi de ciddi anlamda daha düşük.

Bilemedim bir araştırdım da bazıları AMD suruculeriyle ugrasilmaz 4060 Ti gayet iyi diyor bazıları ise 3060 Ti'ın neredeyse aynısı o para verilmez deyip aşırı kötülüyor.

Bilemedim bir araştırdım da bazıları AMD suruculeriyle ugrasilmaz 4060 Ti gayet iyi diyor bazıları ise 3060 Ti'ın neredeyse aynısı o para verilmez deyip aşırı kötülüyor.

3060 Ti ile 6750 XT ultra ayarlar DLSS 2.0 Kalite ya da FSR 2.2 kalite ile bunu yapabiliyorsa göstersinler bakalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3060 Ti ile 6750 XT Ultra ayarlar DLSS 2.0 kalite ya da FSR 2.2 kalite ile bunu yapabiliyorsa göstersinler bakalım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

R5 5600X e çevirmeyi düşünüyorum işlemciyi herhangi bir darlanma olur mu) bir de monitor önerir misiniz? Genelde Rust Valorant CS:GO LoL Sea of Thieves tarzı oyunlar oynayacağım yeni oyunlarada şans verebilirim. (ortalama 4-5k civari) @Eagle_Paw

Yeni konular

Geri
Yukarı