R5 5600 RX 6600 sisteme Frisby-PS6080p 600W PSU yeterli mi?

İşi PSU üretmek olan markalardan PSU alın, FSP, High Power, Seasonic gibi. Bunu yapamıyorsanız, XPG, Zalman, Corsair, MSI devreye girebilir. 80+Gold tercih etmekte fayda var. En az 600 watt mümkünse 650 -700-750 watt seçin. 650 ve üstü geleceğe yatırım. Modüler, yarı modüler ya da modüler olmayan seçimi size kalmış.

Merhaba, 13.000 TL'ye bir sistem topladım fakat PSU konusunda arkadaşım PSU'nun sorun çıkartabileceğini belirtti. 500-1000 lira için sistemi de riske atmak istemiyorum.
Eğer Frisby iş yapmaz diyorsanız 2000 TL bütçem var. PSU için öneriniz ne olur?
Topladığım sistemin özellikleri ektedir:

Eki Görüntüle 1717521
Frisby çok da sağlıklı bir psu değil.Bütçe varsa arkadaşların attığı alternatifler alınabilir

Merhaba, 13.000 TL'ye bir sistem topladım fakat PSU konusunda arkadaşım PSU'nun sorun çıkartabileceğini belirtti. 500-1000 lira için sistemi de riske atmak istemiyorum.
Eğer Frisby iş yapmaz diyorsanız 2000 TL bütçem var. PSU için öneriniz ne olur?
Topladığım sistemin özellikleri ektedir:

Eki Görüntüle 1717521

Amazon indiriminden 1300TL'ye Corsair 650'lik almıştım sanırsam daha fazla kısmımda yazıyor. Eğer dediğiniz gibi alabiliyorsanız Corsair 650 gibi bir şey alın 10 sene kullanılır.

ileride upgrade etmem diyorsan sistemi fazlasıyla yeter dostum pahalı psu önerenleride anlamıyorum hazır sistemin ne anlamı kalıyor ozaman? bu şekilde seni 5 senede götürür sonra satarsın sattığın kişide 5 sene oynar ne anlatıyor bu kişiler anlamadım zaten belli 2 site dışında gaming hazır sistemde kaliteli kasa kullanan yok bunları kim alıyor ozaman?

ileride upgrade etmem diyorsan sistemi fazlasıyla yeter dostum pahalı psu önerenleride anlamıyorum hazır sistemin ne anlamı kalıyor ozaman? bu şekilde seni 5 senede götürür sonra satarsın sattığın kişide 5 sene oynar ne anlatıyor bu kişiler anlamadım zaten belli 2 site dışında gaming hazır sistemde kaliteli kasa kullanan yok bunları kim alıyor ozaman?
Merhaba teşekkür ettim hocam zaten siparişi vermiştim ek fiyat verip PSU alacaktım fakat yapılmıyormuş. Yaza kadar frisby PSUsunu kullanıp yazın MSI Mag’e geçerim, teşekkür ederim.

Merhaba teşekkür ettim hocam zaten siparişi vermiştim ek fiyat verip PSU alacaktım fakat yapılmıyormuş. Yaza kadar frisby PSUsunu kullanıp yazın MSI Mag’e geçerim, teşekkür ederim.
kafana takma dostum hiçbir sorun yaşamazsın birsürü arkadaşım var no name psu kullanan yıllardırda sorun yaşamadılar

Şu Frisby markasını duymaktan gına geldi artık. Abicim almayın, aldırmayın şu markayı yaaa. Emin olun almazsanız, yüzüne bile bakmazsanız, satış yapamadıkları için ya kalite yükseltecekler ya da piyasadan çekilecekler. Yüz vermeyin şu markalara artık yahu.
Halen daha önerenlere de daha da bir şey demiyorum. Bomba sokuyorsunuz evinize bomba. Merdiven altı şirketler ve ürünlerinden uzak durun. Güzel bir atasözümüz hatırlatayım size.
Ucuz etin yahnisi kara olur derler. Ucuz mal, dandik maldır. Tamam ekonomi kötü, tamam parayı sokakta bulmuyoruz ama almışken de 1 defa almak çok daha mantıklı değil mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı