R5 5600 RX 6600 sisteme PSU önerisi

Yamanlarkax

Centipat
Daha fazla  
ASUS Dual RX 6600 ekran kartı.
ASUS Prime B450M K II anakart.
AMD Ryzen 5 5600 işlemci.

Arkadaşlar bu sisteme göre PSU arıyorum. Anakart işlemci ve PSU için toplamda 10 bin ₺ ayırdım. Üstte yazdığım anakart ve işlemciyi aldığım zaman 7 bin ₺ tutuyor. Geriye kalan para ile PSU almayı düşünüyorum ama tabii ki ne kadar tasarruf edebilirsem benim için iyi olur. Hem biraz ucuz hem de önerilen markalardan bunları buldum. Bunlar yeterli ve düzgün müdür önerir misiniz her türlü fikre açığım. Maliyetten tasarruf etmek isteme sebebim RAM için biraz para ayırabilmek.

Bildigim kadari ile bu ucu arasindaki siralama a-bn =pk > H3 ancak bu ucunden de kaliteli biraz daha pahaliya su var; https://www.ciceksepeti.com/phantek...ing-oyuncu-bilgisayar-guc-kaynagi-kcm51584450

Diğer ürünlerin fiyati bu kadar yüksekken Nays kart kullanarak 100 lira para iadesi alinip linki paylastigim tahminen daha iyi olur.
Kaynak: '2000TL PSU önerisi' konusundaki mesaj 2000TL PSU önerisi

'600W PSU önerisi' konusundaki mesaj 600W PSU önerisi
( Ve altindaki Oreki'nin mesaji)
Güvenlik ve marka açısından bu daha iyi diyorsanız ve sınıfına göre daha iyi ise bunu almayi düşünebilirim o zaman sanırım değil mi ? Çok teşekkür ederim hepinize cevaplarınız için

@Yamanlarkax ben degil, Oreki diyor. Güç kaynaklarında uzman olan O ve o bu urunu tavsiye ediyor. Ancak işin ayrıntısını merak edersen kendisini etiketleyebilirsiniz, ben sadece onun tavsiyelerinden anlayabildigimi aktarıyorum.

Teşekkür ederim hocam verdim siparişi bakalım hayırlısı olur inşallah, ilgilendiğiniz için teşekkür ederim
@Yamanlarkax ben degil, Oreki diyor. Güç kaynaklarında uzman olan O ve o bu urunu tavsiye ediyor. Ancak işin ayrıntısını merak edersen kendisini etiketleyebilirsiniz, ben sadece onun tavsiyelerinden anlayabildigimi aktarıyorum.

Geri
Yukarı