R5 5600 RX 6700 sisteme 1200 TL 600W PSU önerisi

Pulficar

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlarım, kullanmış olduğum kasamda Frisby marka 600W 80+ Bronz sertifikalı PSU var. İnternette dönen muhabbetlerden ve oyun açtığımda çıkarttığı cızırtı sesleri beni korkutmaya başladı, bu yüzden yakında PSU'mu değişmek istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir?

Birkaç marka baktım Aerocool, DeepCool, Xigmatek vb. ama kafamı iyice karıştırdı yorumlar, bütçem 1200 civarı. Çok zorlarsam 1500'e çıkabilirim.

Soracak olursa sistemim;

Ryzen 5 5600.
RX 6700.
16 GB 3200MHz RAM.

Selam dostlarım, kullanmış olduğum kasamda Frisby marka 600W 80+ Bronz sertifikalı PSU var. İnternette dönen muhabbetlerden ve oyun açtığımda çıkarttığı cızırtı sesleri beni korkutmaya başladı, bu yüzden yakında PSU'mu değişmek istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir?

Birkaç marka baktım Aerocool, DeepCool, Xigmatek vb. ama kafamı iyice karıştırdı yorumlar, bütçem 1200 civarı. Çok zorlarsam 1500'e çıkabilirim.

Soracak olursa sistemim;

Ryzen 5 5600.
RX 6700.
16 GB 3200MHz RAM.

Bunu al geç.

Selam dostlarım, kullanmış olduğum kasamda Frisby marka 600W 80+ bronz sertifikalı PSU var. İnternette dönen muhabbetlerden ve oyun açtığımda çıkarttığı cızırtı sesleri beni korkutmaya başladı, bu yüzden yakında PSU'mu değişmek istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir?

Soracak olursa sistemim;

Ryzen 5 5600.
RX 6700.
16 GB 3200MHz RAM.

Üstteki arkadaşın dediğini al geç.

NZXT çok iyi oldu hiç aklıma gelmemişti bakmak ay sonuna doğru alırım teşekkür ederim hepinize dostlar<3

Dostlar eklemeyi unutmuşum kasamda zaten kablo düzeni var sadece PSUyu değişsem bir sıkıntı olur mu kablolarla yoksa daha sağlıklı olması açısından kendi kablolarını kullanayım mı?

NZXT çok iyi oldu hiç aklıma gelmemişti bakmak ay sonuna doğru alırım teşekkür ederim hepinize dostlar<3

Dostlar eklemeyi unutmuşum kasamda zaten kablo düzeni var sadece PSUyu değişsem bir sıkıntı olur mu kablolarla yoksa daha sağlıklı olması açısından kendi kablolarını kullanayım mı?

Kablo derken? Güç kaynağı kablolarından bahsediyorsan sakın havaya uçurursun PSU'yu. Modüler bir PSU kullanıyorsan yalnızca kendi kutusundan çıkan kabloları takacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı