R5 5600 RX 6700 XT için Kasa ve PSU önerisi

Biosattva

Kilopat
Anakartım: ASUS TUF GAMING A520M-PLUS WIFI DDR4 AM4 MATX ANAKART
İşlemcim: Ryzen 5 5600
Ekran Kartım: RX 6700 XT

1. Kaç W güç kaynağı kullanmam gerekiyor, ekran kartının kutusunda minimum 650 W yazıyor.
2. Mesh ve RGBsiz kasa önerileriniz nelerdir? Şuan benim düşündüğüm kasa: Zalman S2.

Şimdiden teşekkürler.

Bütçe göremedim, öyleyse;

Quadstellar'ın kapakları otomatik açılıyor, egzotik bir kasa mesh özelliği de var bu sebeple. Thor ise kalitelidir uzun vadede high-end kartları dahi besleyecektir eğer yükseltirsen.

Bütçe göremedim, öyleyse;

Quadstellar'ın kapakları otomatik açılıyor, egzotik bir kasa mesh özelliği de var bu sebeple. Thor ise kalitelidir uzun vadede high-end kartları dahi besleyecektir eğer yükseltirsen.

Uzay mekiği.

Bütçeyi aşabilirsen şu ikili güzel olur.

2 arkadaş benzer sistemlere sahibiz. Bende R5 5600x ve 6700 xt arkadaşımda ise r5 5600x ve 6750 xt var. Ikimiz de bu PSU'yu kullanıyoruz. Arkadaşım linkini attığım kasayı aldı. Bende ise Mag forge 100r var. Arkadaşımın kasası benimkinden iyi bence. O yüzden bu ikili güzel.

Bütçeyi aşabilirsen şu ikili güzel olur.

2 arkadaş benzer sistemlere sahibiz. Bende R5 5600x ve 6700 xt arkadaşımda ise r5 5600x ve 6750 xt var. Ikimiz de bu PSU'yu kullanıyoruz. Arkadaşım linkini attığım kasayı aldı. Bende ise Mag forge 100r var. Arkadaşımın kasası benimkinden iyi bence. O yüzden bu ikili güzel.
600W az kalmıyor mu? RX 6700 XT kutusunda en az 650W yazıyor çünkü.

600W az kalmıyor mu? RX 6700 XT kutusunda en az 650W yazıyor çünkü.
Bu güç kaynağı kaliteli bir güç kaynağı. Orada yazdığını veriyor. PSU üreticileri kalitesiz üretim yapabildikleri için yazılandan daha az verimlilikte çalışan mallar geziyor ortalıkta. İçinin rahat etmesi adına aşağıya link bıraktım. RTX 3090 + Ryzen9 3950X çalıştırabilen bir güç kaynağı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı