R5 5600 RX 6700 XT sistem için 2000 TL 650 watt PSU önerisi

bapuhan

Centipat
Daha fazla  
R5 5600 RX 6700 XT sistem için 650 watt yeter mi ve yeterse 1700-2000 TL'ye bir PSU önerir misiniz? Uzun ömürlü ve kaliteli olması açısından iyi olsun.

Biraz daha çıkabiliyorsanız bunu öneririm. Sağlam PSU'dur.

Hocam güzelmiş aslında alabilirim fakat benim önceki DeepCool pf 650 gibi 2 aya bozulursa bir de ben bozulan PSU'u iade edip paramı alabilir miyim?

Bu ürünlerin en kötü 2 yıl garantisi oluyor zaten. İade ya da değişim kabul etmek zorundalar.

Benim bozulan PSU'da iade kabul etmediler 3 ayda bozulmasına rağmen değişim oluyor sadece sizce değişim mi yapayım yoksa bunu mu alayım.

Buna woltaji ayarlayamiyor diyorlar.

High Power'ı almanın mantığı olacağını düşünmüyorum zaten 600 watt 750 fazla kaçar ve ben sistemi 6 yıl kadar yükseltme yapmam o zamanda sistemi full değiştiririm zaten.

Alanlar gayet memnun hocam.

Benim bozulan PSU'da iade kabul etmediler 3 ayda bozulmasına rağmen değişim oluyor sadece sizce değişim mi yapayım yoksa bunu mu alayım.

High Power'ı almanın mantığı olacağını düşünmüyorum zaten 600 watt 750 fazla kaçar ve ben sistemi 6 yıl kadar yükseltme yapmam o zamanda sistemi full değiştiririm zaten.
High Power P-GD modelinin 600 watt'ı XPG'nin 650 watt'ından daha verimli. 12v kanalından 600 watt'ın tamamını verebiliyor ve 80+ Gold sertifikalı bir PSU.

High Power p-gd modelinin 600 Watt'ı XPG'nin 650 watt'ından daha verimli. 12v kanalından 600 Watt'ın tamamını verebiliyor ve 80+ Gold sertifikalı bir PSU.

Hocam benim için önemli olan ömür sizce hangisi daha iyidir? Garanti değişim kolaylık hangisinin daha iyidir.

Hocam benim için önemli olan ömür sizce hangisi daha iyidir? Garanti değişim kolaylık hangisinin daha iyidir.
High Power hem malzeme kalitesi, hem iç yapısı, hem de verimlilik olarak daha uzun süre götürebilecek potansiyelde.

Garanti, değişim ise satıcıya göre değişir. Alacağınız yere sorarsanız daha net bilgi verirler. Ben ne desem yalan olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı