R5 5600 RX 6700 XT sistem nasıldır?

yusa11

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aşagıda belirttigim sistemi alacagım nasıldır önerilerinizi almak istiyorum. Oynadıgım oyunlar CS:GO (CS2) Valorant ve yeni nesil oyunlar yuksek ayarlarda kac FPS alır ve nasıldır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı fiyat bandında önerebileceginiz baska hazır sistemler var mıdır?

Aynı fiyata R5 7500h dolayısıyla DDR5, RX 6650XT'li sistem varken alınmaz. FPS performanslarını ise ekran kartı ve işlemciyi YouTube'a yazarak izleyerek görebilirsin.
dostum aynı fiyata nvidia varmıdır peki?

Aynı fiyata R5 7500h dolayısıyla DDR5, RX 6650XT'li sistem varken alınmaz. FPS performanslarını ise ekran kartı ve işlemciyi YouTube'a yazarak izleyerek görebilirsin.

Dostum ama benimkinde 6700XT varken sizde 6650XT vardır farkları neler sen diyorsan alacagım dedigini.

Aynı fiyat bandında önerebileceginiz baska hazır sistemler var mıdır?

Dostum aynı fiyata NVIDIA var mıdır peki?

Yani şu 4060 Ti ekran kartına sahip şu sistem var tercih edilebilir ama 130 TL fark verip SSD'yi Kioxia yapmanızı öneririm.

Edit: 6700XT ile 6650XT arasındaki farkı youtubeye bakarak bulabilirsin. Çok az bir fark var.

23 bin TL aşıyor beni maalesef.

3060 Ti'lı sistem var mıdır 19bin 20bin e?

3060 Ti bu var. 20k kadar 4000 serisi olmayacagindan bakilabilir ama 20k olacaksa bu.

3060 Ti bu var. 20k kadar 4000 serisi olmayacagindan bakilabilir ama 20k olacaksa bu.

Peki assagıdakimi daha iyidir sizin attıgınızmı?

O zaman attığımı alabilirsiniz üzmez.
tamamdır 2 ay icinde sizin attıgınızı alıyorum tesekkur ederim :) insallah 2 aya zam gelmez :D

Yeni konular

Geri
Yukarı