R5 5600 & RX6700 XT sistem, X Power 600W PSU besler mi?

Bütçe
750
Elden alırken testlerini yapmanızı öneririm bir sıkıntı çıkmasın dikkat edin.

PSU'da herhangi bir problem yoksa alınır. Fiyatı da mâkul. Yine de tavsiyem FSP gibi daha kaliteli markalara yönelmeniz.
Dediğine göre psu sıfır. Fsp msi thermaltake vb markalar en az 1500 den başlıyor maalesef.

Elden alırken testlerini yapmanızı öneririm bir sıkıntı çıkmasın dikkat edin.
Test yapabileceğimiz bir ortam olmayacak maalesef.

Dediğine göre psu sıfır. Fsp msi thermaltake vb markalar en az 1500 den başlıyor maalesef.
Biliyorum hocam, sadece sistem orta-yüksek seviye bir sistem olduğu için şansınız varsa bütçenizi yükseltip daha iyi markalara geçmenizi tavsiye ediyorum, bu bütçede de pek seçenek yok gibi gerçi. Test yapabilme şansınız olursa eğer test edip alın.

Biliyorum hocam, sadece sistem orta-yüksek seviye bir sistem olduğu için şansı varsa bütçesini yükseltip daha iyi markalara geçmesini tavsiye ediyorum.
Kasa+psu yu almam yerine psu lu bir kasa var 2. Seçenek olarak. 750w cooler master psu ile birlikte kasa 1500 e geliyor fakat kasanın soğutması problem olabilir diye emin olamadım maalesef.

Kasa+psu yu almam yerine psu lu bir kasa var 2. Seçenek olarak. 750w cooler master psu ile birlikte kasa 1500 e geliyor fakat kasanın soğutması problem olabilir diye emin olamadım maalesef.
Hava sirkülasyonu iyi (mesh kasa ise) alın, değilse pek yanaşmayın. Mesela benim kasanın hava sirkülasyonu berbat, yük altında ısınıyor.

Hava sirkülasyonu iyi (mesh kasa ise) alın, değilse pek yanaşmayın. Mesela benim kasanın hava sirkülasyonu berbat, yük altında ısınıyor.
Hp omen 30l kasa. Çok yakışıklı fakat mesh değil maalesef.

Kasa güzel fakat sıcaklık konusunda sizi üzer.
Ryzen 5 5600 e de stok fanın yeterli olmadığını söylüyorlar. En iyisi Msi 100r a yöneleyim. Xigmatek psu ile idare eder diye düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı