R5 5600 6700 sisteme PSU önerisi

Thermaltake Versa T35 ARGB 650W 80+ USB 3.0 Tempered Glass Mid Tower Kasa| ITOPYA.COM kanka bende bu var sonradan aşırı ısınma problemleri yaşadım sıvı soğutmam olduğu halde 70 80'lerde çalışıyordu PC boşta oyunlarda 100 vs tak kapanıyordu sanırım bu PSU yüzündenmiş kronik sorunu varmış keşke iyice araştırsaydım.

Thermaltake Versa T35 ARGB 650W 80+ USB 3.0 Tempered Glass Mid Tower Kasa| ITOPYA.COM kanka bende bu var sonradan aşırı ısınma problemleri yaşadım sıvı soğutmam olduğu halde 70 80'lerde çalışıyordu PC boşta oyunlarda 100 vs tak kapanıyordu sanırım bu PSU yüzündenmiş kronik sorunu varmış keşke iyice araştırsaydım.

Ne zamandır kullanıyorsun ayni kasayi dedigim gibi ben 8 aydir kullanıyorum bir sorun yok ama ben kule tip sogutucu taktım işlemciye ve ekstradan kasanin on kısmını çıkarıp internetten mesh bir önlük yaptırdım toz filtresi yoktu onu da sineklikle hallettim hikeye tabanli oyunlar oynuyorum AC Valhalla RDR 2 Forza 5 yüksek ve Ultra grafiklerde Forza özellikle extram grafiklerde daha 70 üstünü gormedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı