R5 5600 & RX6700 XT sistemde düşük FPS

CoClown94

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hepinize iyi, keyifli akşamlar.
RX 6700 XT - Ryzen 5 5600.
Sistemde FPS ortalama bir, bir buçuk ay önce 250 civarında gezmeye başladı ve bu olay haliyle benim canımı sıkmaya başladı (Normalde ortalama 500). Silip yükledim olmadı, dün akşam temiz USB format attım yine olmadı. Olur bir yol gösterin yapmadığım şey kalmadı.

Arkadaşlar hepinize iyi, keyifli akşamlar.
RX 6700 XT - Ryzen 5 5600.
Sistemde FPS ortalama bir, bir buçuk ay önce 250 civarında gezmeye başladı ve bu olay haliyle benim canımı sıkmaya başladı (normalde ortalama 500). Silip yükledim olmadı, dün akşam temiz USB format attım yine olmadı. Olur bir yol gösterin yapmadığım şey kalmadı.

Driver güncel mi Terimdaşım.

AMD Software Adrenalin Edition programına girin sağ üst tarafta sürücü ve yazılım yazar orada güncel ise sürücü güncel yazar değilse kur yazar.

Eve geçince yapayım fakat sadece CS:GO'da oluyor diğer oyunlarda FPS değerleri normal.

Config generator atölye haritasında FPS ayarında bilmeden bir şeyler yaptıktan sonra böyle oldu ve halen daha sorun devam ediyor (format atmama rağmen)

AMD Software Adrenalin Edition programına girin sağ üst tarafta sürücü ve yazılım yazar orada güncel ise sürücü güncel yazar değilse kur yazar.

Dediklerinizde yaptım hocam hala aynı sorun devam ediyor.

@Ulubatlı Souness @Mike_Wazowski yardımcı olabilecek yok mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı