R5 5600 sistem alınır mı?

crys

Centipat
Daha fazla  
Forumda birkaç konuda önerilen İncehesap Skygate'e anakart, GPU, M.2 SSD ve kasa özelleştirmesi yapılarak 21.500'e alınır mı? Hangisi gereksiz ya da şunu yükseltsen daha iyi olurdu diyebileceğiniz bir parça var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasayı Cougar MX440 mesh yapsan daha iyi olur diğer seçimler ise iyi.
Teşekkür ederim hocam. RAM’i +1168TL’den ADATA’dan Corsair 3200’e; işlemciyi ise +925TL’den 5600’den 5600X’e çıkarmamı önerir misiniz? Aradaki fiyat farkına değer mi iki yükseltme de?

Sistem olarak güzel. Alınabilir. İşlemci soğutucu olarak ne kullanacaksınız?
Teşekkürler hocam. Onu açıkçası elime daha sonra para geçtiğinde alırım diye düşünüyordum ancak cooler master’ın soğutucusunu ekleyeyim mi? Ya da önerdiğiniz soğutucu var mıdır?

İşlemciyi 5600x'e yükseltmeye gerek yok. Onun yerine bütçeyi sıvı soğutmaya eklerseniz daha iyi olur. Kendim de Ryzen 5 5600 kullanıcısıyım. Corsair H100x ile beraber kullanıyorum. Oldukça da iyi gayet memnunum. Oyunlarda maksimum 58 derece gördüm, boşta ise 38.

Teşekkür ederim hocam. RAM'i +1168TL'den Adata'dan Corsair 3200'e; işlemciyi ise +925TL'den 5600'den 5600X'e çıkarmamı önerir misiniz? Aradaki fiyat farkına değer mi iki yükseltme de?

Teşekkürler hocam. Onu açıkçası elime daha sonra para geçtiğinde alırım diye düşünüyordum ancak Cooler Master'ın soğutucusunu ekleyeyim mi? Ya da önerdiğiniz soğutucu var mıdır?

Bence o yükseltmeleri yapmana gerek yok o kadar vereceğiniz paraya çok dair performans değişmeyecek çünkü.

İşlemciyi 5600x'e yükseltmeye gerek yok. Onun yerine bütçeyi sıvı soğutmaya eklerseniz daha iyi olur. Kendim de Ryzen 5 5600 kullanıcısıyım. Corsair H100x ile beraber kullanıyorum. Oldukça da iyi gayet memnunum. Oyunlarda maksimum 58 derece gördüm, boşta ise 38.
Bence o yükseltmeleri yapmana gerek yok o kadar vereceğiniz paraya çok dair performans değişmeyecek çünkü.

çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

Geri
Yukarı