R5 5600 sistem alınır mı?

Daha fazla  
R5 5600 stok fan.
16 GB 3200.
RX 570 4 GB.
480 GB James Donkey SSD.
Bir de Power Boost VK19 kasa.
9 k ya alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçem 9 bin ben işlemcisi yuksek olsun diye bunu tercih etmiştim ama daha iyi ekran kartlı olanlar var onlarında ekran karti 1050 Ti oluyor genelde

Yanlis yazmışım bu arada 1050 değil 1070

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240403_102706_sahibindencom.jpg
    Screenshot_20240403_102706_sahibindencom.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 4
Vallahi hocam ben senin yerinde olsam, paramı harcamak yerine değer kaybetmeyeceği bir yerde tutar birikim yapmaya devam ederim. Giriş seviye güncel bir PC alırım. Benim naçizane tavsiyem bu yönde.

DDR5 AM5 seriisi olmasa sistemi al anakart işlemci dışında ufak ufak upgrade yaparsın derdim ama upgrade de yapabileceğin bir sistem değil çünkü devir değişti.

9 bin tabii ki güncel sistem fiyatlarına göre çok çok uygun ama parayı çöpe atmakta mantıklı değil. Bilemedim.

Ben sadece 9 bin e daha iyisini bulabilirmiyim diye sormuştum hocam sagolun bende isterim biriktirip alayım ama herhangi fiyatı çıkıyor artık bi pc almam lazım

Ben sadece 9 bin e daha iyisini bulabilir miyim diye sormuştum hocam sağ olun bende isterim biriktirip alayım ama herhangi fiyatı çıkıyor artık bir PC almam lazım

Şöyle yapabilirsin o zaman, 5600 işlemciyi tercih et, sonra olmadı bir ekran kartı yenilersin. İşlemci güçlü olduğu için buna müsaade eder. 6600 XT falan alırsın mutlu eder. Sonra ufak ufak ihtiyacına göre SSD eklemeleri olur. İşlemci seni üzmez. 5600 al.

Yeni konular

Geri
Yukarı