R5 5600 sistem iyi midir?

Nvidia şartsa.
Sistem gayet güzel hocam ama şöyle ufak bir sıkıntı var.Babam hazır sistemlere çok güvenmemekte.Onun yerine uygun fiyatlı bir Nvidia kart önerirseniz daha iyi olur.

Nvidia şartsa.
Hocam kart olarak bunu seçsem nasıl olur?

Sistem gayet güzel hocam ama şöyle ufak bir sıkıntı var.Babam hazır sistemlere çok güvenmemekte.Onun yerine uygun fiyatlı bir Nvidia kart önerirseniz daha iyi olur.

Kendi topladığım için

Dosya Ekleri

• resim_2024-05-25_224737570.png
    resim_2024-05-25_224737570.png
    144,7 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

Kendi topladığım için
Pahalı.

Babam hazır sistemlere çok güvenmemekte.Onun yerine uygun fiyatlı bir Nvidia kart önerirseniz daha iyi
Hocam babanıza attığım Vulcan sistemin 50.000 TL den indirime girdiğini söyleyin. Bunu almazsak 50k ya almak zorunda kalırız, ve "Hey senin o lanet olası cebini düşünüyorum tamam mı lanet lanet olası adam " diyebilirsiniz.
Bu taktiğin işe yaradığını gördüm.

Kendi topladığım için
Dostum toplama yaptığın sistemin bileşenleri fiyattan kısmak için anakart vs. gibi parçaları düşük koyulan hazır sistemden daha kötü. Babanızı ikna etmenizin imkanı yok mu? Ayrıca ilk attığınız parçaları neden tek bir yerden falan almaya çalışıyorsunuz pahalıya gelir o zaman. Siz net bütçenizi belirleyin yardımcı olalım. İkna edemezseniz de sistem de toplarız sıkıntı yok ama net bütçenizi belirleyin ve ilk başta yazdığınız sisteme o parayı vermeyin lütfen.

Beyler o internetten alımı hala sormadım.Bugün vatana gittim.Adam benim sistemi 32k ya topladı.30 ila 39 arası bundan daha iyi sistem toplanırmı diye sordum.O da hazır sistemlere bakmamı önerdi

Bu 3'ünden hangisi sizce daha iyidir?

Beyler o internetten alımı hala sormadım.Bugün vatana gittim.Adam benim sistemi 32k ya topladı.30 ila 39 arası bundan daha iyi sistem toplanırmı diye sordum.O da hazır sistemlere bakmamı önerdi

Bütçe belirtir misin?

Hazır sistem almaya mı karar verdiniz?

Bütçe ve hazır-toplama sistem tercihini belirtirsen daha iyi olur.

Hepsi çok pahalı hiçbirini tavsiye etmem bence vatan yerine gaming gen sinerji gibi sitelere bak.

Hiçbiri.

Geri
Yukarı