R5 5600 sistem nasıl?

Bütçe
30000
Kaldı. 16 GB RAM'in yetmediği tek oyun yok hala. Hayır tek kanal 16 olmasının olmasının sebebi ileride 32'ye yükseltmek zaten.

Çok masraf ayrıca 500GB SSD arkadaş 30bin TL bütçe yazmiş 40bin yazsa tamam da anlamadım yani herkes senin gibi ileri görüşlü değil ki belki de alıp bidahada uğraşmak istemiyordur?

Anlamıyorum arkadaş hep masraf açıyorsunuz arkadaşa.

Çok masraf ayrıca 500GB SSD arkadaş 30bin TL bütçe yazmiş 40bin yazsa tamam da anlamadım yani herkes senin gibi ileri görüşlü değil ki belki de alıp bidahada uğraşmak istemiyordur?

Ugrasmasina gerek yok zaten. Hayır senin attığın sistemi 25 bine de alabiliyoruz zaten öyle bir sorun da var şimdi. Pahalı toplamışsın. 500 GB SSD de kullanıma bağlı olarak yetebilir. Sadece Valorant oynayan birinin 1 TB SSD'ye falan ihtiyacı yok. Üstelik sistemde 7500F var ki 5600'den çok daha güçlü.

Ugrasmasina gerek yok zaten. Hayır senin attığın sistemi 25 bine de alabiliyoruz zaten öyle bir sorun da var şimdi. Pahalı toplamışsın. 500 GB SSD de kullanıma bağlı olarak yetebilir. Sadece Valorant oynayan birinin 1 TB SSD'ye falan ihtiyacı yok. Üstelik sistemde 7500F var ki 5600'den çok daha güçlü.

Arkadaşın yazdığı mesajlarda Valorant oynayacağım sadece yazdığını görmüyorum ayrıca arkadaş Adobe ile uğraşabilir bu nasıl bir düşünce yapısı herkes senin gibi sadece Valorant oynamıyor ki arkadaşım. Azıcık mantıklı düşünelim lütfen.

Bende sistem aldım, 1 tb ssd her türlü lazım oluyor sürekli oyunları sil yükle yapmak istemiyorum. İki ya da üç oyun indirdikten sonra zaten depolama doluyor. Gittim sırf bu yüzden 500 gb ssdimi satıp 1 tb aldım çok da işe yarıyor. Öyle bir sistemi sadece valorant oynamak için almaz insanlar.

Arkadaşın yazdığı mesajlarda Valorant oynayacağım sadece yazdığını görmüyorum ayrıca arkadaş Adobe ile uğraşabilir bu nasıl bir düşünce yapısı herkes senin gibi Valorant oynamıyor ki arkadaşım. Azıcık mantıklı düşünelim lütfen.

Sen nereden biliyorsun oynamadığını? Ben sadece kullanıma göre değişeceğini söyledim. 500 GB SSD'nin yetmeyeceğini kişinin kullanımını bilmeden söyleyen sensin.

Bende sistem aldım, 1 TB SSD her türlü lazım oluyor sürekli oyunları sil yükle yapmak istemiyorum. İki ya da üç oyun indirdikten sonra zaten depolama doluyor. Gittim sırf bu yüzden 500 GB SSD'imi satıp 1 TB aldım çok da işe yarıyor. Öyle bir sistemi sadece Valorant oynamak için almaz insanlar.

Öyle bir sistem dediğin 4090 falan değil. 4060 Ti giriş seviyesi bir kart.

Yeni konular

Geri
Yukarı