R5 5600 sistem nasıl?

Bütçe
30000
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
50 tane oyun arasında kaldırmadığı var mı bak bakayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bak bir tane daha atayım. Alan wake 2 dışında tek oyunu kaldırmadığı olmadı.

Siz bir şeyler bilseniz bile desteklediğiniz arkadaşınız tekrardan belirtiyorum 4060 Ti ile RX480'i karşılaştırıp giriş seviyesi olduğunu PSU da sertifikanın önemsiz olduğunu RX480'nin ise RDR2 Cyberpunk ve bunun gibi oyunları çok rahat kaldırcağını söylediğini biliyor musunuz ona rağmen hala destekliyorsunuz.

Çok komik bir cevap umarım ironidir.

30FPS kaldırmak sayılıyorsa gözlerinize çok üzülüyorum gerçekten. RX 480 ekran kartını savunmanızıda anlamadım fonlandiniz mi acaba? Ya da fakir edebiyatı falan yapiyor olmalisin.

Siz bir şeyler bilseniz bile desteklediğiniz arkadaşınız tekrardan belirtiyorum 4060 Ti ile RX480'i karşılaştırıp giriş seviyesi olduğunu PSU da sertifikanın önemsiz olduğunu RX480'nin ise RDR2 Cyberpunk ve bunun gibi oyunları çok rahat kaldırcağını söylediğini biliyor musunuz ona rağmen hala destekliyorsunuz.

Öncelikle diğer arkadaşın söylediği şeyler üzerinden bana niye bir şeyler yazıyorsunuz anlamıyorum ama cevap vereyim. 4060 Ti ile 480'i kıyaslayamazsın zaten birisi kaç yıllık kart öbürü daha geçen sene çıkmış ama düşük ayarlarda ve düşük çözünürlükte RDR'de oynayabilir ciddiyim. Ben arkadaşın attığı sistemi destekledim her söylediği şeyi destekleyeceğim diye bir şey yok. PSU'da sertifikanın önemsiz olduğunu da ben söylemedim

Aslında kendisini tanımıyorum ama arkadaş doğru şeyleri söylüyor ve bende buna katılıyorum. Anlatsana neymiş anlamadığımız şey?

Arkadaş sadece Valorant oynamayacak o yüzden 2 kanal 32 GB RAM 16x2 şart ve VRAM'i 16 GB olmasıda bence şu anki yılımızda şart 8 GB VRAM çok düşük kalır ayrıca ekran kartının 3 fanı var bu da yazın çok işine yarar PSU'su gayet kaliteli ve bozulmaz Gold sertifikalıdır. SSD olarak gen 4 1TB SSD var.

Öncelikle diğer arkadaşın söylediği şeyler üzerinden bana niye bir şeyler yazıyorsunuz anlamıyorum ama cevap vereyim. 4060 Ti ile 480'i kıyaslayamazsın zaten birisi kaç yıllık kart öbürü daha geçen sene çıkmış ama düşük ayarlarda ve düşük çözünürlükte RDR'de oynayabilir ciddiyim. Ben arkadaşın attığı sistemi destekledim her söylediği şeyi destekleyeceğim diye bir şey yok. PSU'da sertifikanın önemsiz olduğunu da ben söylemedim.

Kral konuya arkadaşı sonuna kadar destekliyorum olarak girmek yerine öneri vererek girseydiniz o zaman.

Bak bir tane daha atayım. Alan Wake 2 dışında tek oyunu kaldırmadığı olmadı.

Konuyla alakasız şeyler atmayın lütfen. RX480 çöp bir ekran kartıdır her oyunu en düşükde 20 FPS oynayabilirsiniz o sizin tercihiniz.

Arkadaşa yardım etmek yerine konuyu neden çöplüğe çevirdiniz.

RX480'in tüm oyunları kaldırdığını iddia eden bir arkadaş AM5 anakartın şart olduğunu konuyu açan arkadaşımızın sadece Valorant oynayacağını düşündüğü için yanlış yönlendirmelerinin aksini iddia ettiğimde kendisi ne yazacağını şaşırdı ve uzadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı