R5 5600 sistem ne kadar eder?

• Konuyu başlatan kino
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 32
  • Görüntüleme 630
Sizce bundan ona geçişte sorun yaşanır mı? Kronik sorunu sizi ne kadar rahatsız etti. Tek sorunu hız mı?

Aslında hiç etmedi, sorunsuzca kullandım. Benim bir depolama birimindeki standartlarım yüksek olduğundan tabii ki buna "iyi" diyemiyorum. Kendi malım diye yalandan övecek değilim.

O zaman bundan ona geçmek bana pek zarar vermez. Şu an kullandığım SSD bu olduğu için kendi standartlarım çok yüksek değil. Kardeşime bilgisayar ayarlar isem benimkini ya da bunu ona takarım. Babam ile konuşayım. Alabilirsem alacağım.

İşlemciyide deneyeceğim.

Elimde boşa çıkmış ve yatan bayağı ıvır zıvır oldu bunların bazılarına aklımda fiyat var ama bazılarından emin değilim. Örneğin 500 GB SX81000'e 1K çekenler var, yahu onun sıfır ancak 1K eder. Neyse ben fazlalık olan parçaları yazayım "şu fiyat aralığı iyidir fazlası kazık olur" diye fikir belirten olursa sevinirim.

Ryzen 5 5600. Tray ve yamuk PIN'i falan yok. 3K eder herhalde.
Crucial Ballistix 2x8 GB 3000MHz CL15 RAM. Rev-e die olduğundan 3600MHz CL14 kullanıyordum.
XPG SX 8100 500 GB NVMe yarısı dolunca hızı bayağı düşüyor, DRAM'i var ama çöp SSD.
Akko world tour-beijing 3108v2 klavye.

Hocam SSD'ye düzgün bir fiyat verirseniz talip olabilirim.

Geri
Yukarı