Çözüldü R5 5600 sistem uyku moduna girmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gamer123123

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarım eskiden uyku moduna girmiyordu. Bütün parçaları değiştirdim sadece ekran kartım aynı ve hala uyku moduna girmiyor.

Eski PC:
i7 3770.
GTX950.
12 GB DDR3 RAM.

Yeni PC:
R5 5600.
GTX950.
8 GB DDR4 RAM.
B450M HDV rev4.0

Çözüm
Hocam öyle değil Windows menüsünden kendim uyku moduna sokmaya çalıştığımda girmiyor girer gibi yapıp açılıyor tekrardan.

Durum buysa büyük bir ihtimalle herhangi bir donanım bu olayı tetikliyor. Mesela, farkına varmadan klavyeye veya fareye bir şekilde basılıyor olabilir. Bu problemi ben de yaşıyordum ve bilgisayarımı uyku moduna almadan önce faremin kablosunu çıkartıyordum. :)
Hocam öyle değil Windows menüsünden kendim uyku moduna sokmaya çalıştığımda girmiyor girer gibi yapıp açılıyor tekrardan.

Durum buysa büyük bir ihtimalle herhangi bir donanım bu olayı tetikliyor. Mesela, farkına varmadan klavyeye veya fareye bir şekilde basılıyor olabilir. Bu problemi ben de yaşıyordum ve bilgisayarımı uyku moduna almadan önce faremin kablosunu çıkartıyordum. :)

Çözüm
Sorunun kaynağını buldum klavyemmiş klavyenin USB'sini söktüğümde gayet uyku moduna giriyor ama takılıyken girip hemen çıkıyor.

Doğru evet klavyemmiş sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı