R5 5600 sistem uyumlu mu?

@Fatihkerem0023 şaka gibisin... Adama Frisby kasa ve PSU öneriyorsun.

Ona dikkat etmedim değiştirebilir kusura bakmayın.

Bütçe artarsa bu.

Artmazsa Dynamic XT V2 | Intel i5-12400F | 16 GB DDR4 | MSI RX 6750 XT 12 GB | 500 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com
Bu sisteme soğutucu ekleyebilirsiniz alttan bence en üstteki sistemi.

Değişme imkanı yokmuş alttaki sistemi almayın.

Bunlara bakabilirsiniz o bütçeye attığınız sistem alınmaz.

Sorum alınır mı, Veya alınmaz mı değil. Lütfen sistem önermeyin ben bu anakartı özellikle seçtim. Sadece ekran kartında esneğim o kadar.

Bunlara bakabilirsiniz o bütçeye attığınız sistem alınmaz.
Dostum sana göre alınmaz ben alıyorum. Bana göre de senin bana önerdiğin hazır sistemdeki anakart alınmaz. Herkesin istekleri ve ihtiyaçları farklı ben bu işten anlamıyor değilim sadece herhangi bir uyumsuzluk var mı kaçırdığım bir nokta var mı diye konu açtım.

Sorum alınır mı, Veya alınmaz mı değil. Lütfen sistem önermeyin ben bu anakartı özellikle seçtim. Sadece ekran kartında esneğim o kadar.

Dostum sana göre alınmaz ben alıyorum. Bana göre de senin bana önerdiğin hazır sistemdeki anakart alınmaz. Herkesin istekleri ve ihtiyaçları farklı ben bu işten anlamıyor değilim sadece herhangi bir uyumsuzluk var mı kaçırdığım bir nokta var mı diye konu açtım.

3060'ın MSİ Ventus modelini kendi iradesiyle alan bu işten anlamıyordur. Bu bütçeye 3060 almayı geçtim bir de Ventus...

Allah kurtarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı