Çözüldü R5 5600 sistemde Warzone 2.0 oynarken FPS düşüşü oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

DuckEag

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, sistemim aşağıdadır. Anlık takılmalar yaşıyorum. MSI Afterburner ile kontrol ettim darboğaz gibi bir durum ya da işlemcinin %100 kullanılması gibi bir durum yok. Windows 11 kullanıyorum. Var mı böyle bir sorun yaşayan?
CPU: R5 5600.
GPU: RTX 3070.
RAM: 32 GB.

Merhaba, sistemim aşağıdadır. Anlık takılmalar yaşıyorum. MSI Afterburner ile kontrol ettim darboğaz gibi bir durum ya da işlemcinin %100 kullanılması gibi bir durum yok. Windows 11 kullanıyorum. Var mı böyle bir sorun yaşayan?
CPU: R5 5600.
GPU: RTX 3070.
RAM: 32 GB.
Ben yaşıyorum imzadaki sistemle.Oyun HDD'de olduğu için oluyor.
Video benim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayarlarım o kadar VRAM harcayacak kadar da yüksek değil açıkçası. Multiplayer kısmında böyle bir problem yok. Sadece warzone'da yapıyor.

Bu şekilde.

Hocam sorun VRAM kaynaklı sanırım çünkü normal multiplayer'a girdim 4800MB kullanıyor VRAM'i ve takılma olmuyor. Nasıl bir yol izleyebilirim bu durumda ayarları mı kısmalıyım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    183,5 KB · Görüntüleme: 40
Son düzenleme:
Bu şekilde.

Hocam sorun VRAM kaynaklı sanırım çünkü normal multiplayer'a girdim 4800 MB kullanıyor VRAM'i ve takılma olmuyor. Nasıl bir yol izleyebilirim bu durumda ayarları mı kısmalıyım?

Öyle görünüyor. Ayrıca ciddi bir darboğaz da var. Ön ayarlardan Balanced'a alıp textureleri medium, tessilation'ı off yaparak deneyin. Zaten sağ altta ne kadar VRAM kullandığı görünüyor. Ayrıca ayarlarda VRAM'ın ne kadarını oyuna ayıracağına dair bir ayar vardı.

Geri
Yukarı