R5 5600 sisteme ekran kartı ve RAM önerisi

Bütçe zorlayabilirim ama merak ettiğim bir şey var. Herkes AMD önermiş NVIDIA'ya ne oldu. Bu sıralar sıkıntı falan mı var acaba.
Bütçe kısıtlıysa ve fiyat performans bir ekran kartı aranıyorsa AMD ilaç gibi bir şey ondan. Ama DLSS 3.5 ve RTX derken NVIDIA bu konulada üstün.

Tamamdır benim için şu RTX ve özellikle DLSS muhabbeti çok çekici geldi NVIDIA kartlarda. AMD tarafında da böyle rahat performans verecekse herkesin dediği gibi AMD seçmek daha mantıklı oldu sanırım.

Ray Tracing konusunda NVIDIA daha üstün tabii ki ama 7900 GRE ve 4070 karşılaştırmasi nasıl olur bilemiyorum.

Tamamdır benim için şu RTX ve özellikle DLSS muhabbeti çok çekici geldi Nvidia kartlarda. AMD tarafında da böyle rahat performans verecekse herkesin dediği gibi AMD seçmek daha mantıklı oldu sanırım.
Diğer arkdaşlara katılıyorum.Daha fazla performans istersen Rx serisi tercih etmelisin.Ama Ray tracing ve DLSS'ye ayrı bir ilgin varsa Rtx serisinden devam et.

Ray Tracing konusunda NVIDIA daha üstün tabii ki ama 7900 GRE ve 4070 karşılaştırmasi nasıl olur bilemiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
30 FPS'ye yakın fark var çoğu oyunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı