R5 5600 sisteme Windows 11 yüklenir mi?

Zenithhs

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
grafik tasarım, video editör
Selam, GameGaraj'dan bir sistem aldım. Bu sisteme Windows 11 yükleyebilir miyim? Ek olarak Windows 11 Key'i hangi siteden satın alabilirim.

aaa.png

Selam, GameGaraj'dan bir sistem aldım. Bu sisteme Windows 11 yükleyebilir miyim? Ek olarak Windows 11 Key'i hangi siteden satın alabilirim.

Eki Görüntüle 1594942

Tabii ki Windows 11 yükleyebilirsin. Windows 11 key olarak da saglamlisans.com da satılan Windows 10/11 key alabilirsin. Windows 10 keyleri Windows 11 üzerindede çalışacaktır.

evet yükleyebilirsin ama hangi siteden key alıcağını bilmiyorum bilgisiyarcıya götürüp windows 11 attırabilirsin anck onların attığı orjinal olmayıp etkinleştirmen gerekebilir onun için de cmd'den kod yazacaksın youtube'dan bakabilirsin.

evet yükleyebilirsin ama hangi siteden key alıcağını bilmiyorum bilgisiyarcıya götürüp windows 11 attırabilirsin anck onların attığı orjinal olmayıp etkinleştirmen gerekebilir onun için de cmd'den kod yazacaksın youtube'dan bakabilirsin.
CMD den windows etkinleştirirsen bilgisayarın bot olarak iş yapar arka planda se bilgisayarını sunucuya bağlıyorsun nede olsa.

Yeni konular

Geri
Yukarı