R5 5600 sıvı soğutma ile 86 derece oluyor

PBO ve CPB'yi kapatınca sıcaklık oyunda 58 59 arası oldu. Sıvı soğutmanın garantisi yok bir ara içini açıp temizleyip sıvısını değişirim bir de o zaman denerim.

PBO ve CPB'yi kapatınca sıcaklık oyunda 58 59 arası oldu. Sıvı soğutmanın garantisi yok bir ara içini açıp temizleyip sıvısını değişirim bir de o zaman denerim.

Güncelleme sıvı soğutmayı söktüm stok fanı taktım PBO CPB'yi açtım termal macun sürmedim bile direk üstüne olanla taktım fanı şu an yükte sıcaklık 77 80 arası sıvı soğutmada sorun var anlaşılan.

Güncelleme sıvı soğutmayı söktüm stok fanı taktım PBO CPB'yi açtım termal macun sürmedim bile direk üstüne olanla taktım fanı şu an yükte sıcaklık 77 80 arası sıvı soğutmada sorun var anlaşılan.

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar için son notumu bırakayım. Sıvı soğutmayı söktüm ki forumda kaç kişi sökmeyin suyu azalmaz sorun olmaz demiş, içini temizledim içinde sarı parçalar pislikler çıktı suyunu komple boşaltım radyatörü yıkadım. Opetten mavi antifriz aldım, petrol ofisinde saf su aldım karıştırdım çoğunluk saf su oldu içine o şekil ekledim. Radyatör üsteydi yana aldım ki önden giren soğuk hava direk radyatörü soğutsun. Sonuç olarak XMP PBO bpb açık şekilde oyunda ki sıcaklığım 39 47 arası. Bu işlemi yapmayın vs diyen çok gördüm bence biraz yatkınlığınız varsa inanın basit YouTube'da videolarda var.

Dosya Ekleri

• IMG_2375.jpeg
    IMG_2375.jpeg
    125,5 KB · Görüntüleme: 4
Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı