R5 5600 tray+fan şeklinde alınır mı?

Gerekli demedim hocam, gereklilik yanlış kelime olur. OC vs gibi durumlarda işlemciden tam performans alabilmek adına söyledim.
Yanlış anlamışım. Açıkçası anakart değiştirmeyi hiç düşünmüyorum. Çünkü değiştirirsem DDR5 e geçerim muhtemelen. Bu nedenle şu an böyle kullanırım zaten OC vs gibi işlemler de yapmıyorum.

Yanlış anlamışım. Açıkçası anakart değiştirmeyi hiç düşünmüyorum. Çünkü değiştirirsem DDR5 e geçerim muhtemelen. Bu nedenle şu an böyle kullanırım zaten OC vs gibi işlemler de yapmıyorum.
Yani hocam AM5 daha mantıklı olur tabi. Zaten AM5 anakart alırsanız işlemcide 7000 serisine geçmeniz gerekecek. O zaman tümden yenilemeye gidersiniz inşallah. Hayırlı olsun şimdiden yeni işlemciniz.

Yani hocam AM5 daha mantıklı olur tabi. Zaten AM5 anakart alırsanız işlemcide 7000 serisine geçmeniz gerekecek. O zaman tümden yenilemeye gidersiniz inşallah. Hayırlı olsun şimdiden yeni işlemciniz.
Hocam şimdi bu işlemciyi alırsam birkaç ay sonra belki ekran kartı alırım . 2 sene falan kullanır sonra tümden değişim yaparım. Ama şimdilik bu senaryo mantıklı geldi. Anakart + işlemci + Ram değiştirmek şu an mantıklı gelmiyor.

Geri
Yukarı