R5 5600 uygun fiyatlı nereden alınabilir?

DjPlak

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yok mu ya kampanya? Vallahi en dip gördüğüm fiyat 2600TL ile Hepsiburada'nın indiri miydi onun dışında adamakıllı indirim olmadı bu işlemciye.

Benim beklediğim fiyat 2599TL ya da 2499TL ama kim çıkarır bilemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha ne olsun hocam, 2000 TL'ye mi satılacak? :D 2600 TL zaten dibin dibi sayılırdı, Nays ile alınırsa sanırım 2300 civarına geliyordu. Dolar gerçek değerine çıkmadan dip fiyattan çekin bence, sonra pişman olursunuz. Ben 1-2 ay önce 2840 TL'ye almıştım, o benim için dip fiyattı. Dibin dibini beklersek bu işin sonu yok.

şuan mahlesef o fiyatta yok işte 2825tl gördüm en dip sizin varsa daha aşağı bir fiyat yönlendirelim lütfen özellikle

Şu an mahlesef o fiyatta yok işte 2825TL gördüm en dip sizin varsa daha aşağı bir fiyat yönlendirelim lütfen özellikle.

Bütün alışveriş sitelerinde ürünü favorile, fiyat bildirimlerini aç, ayrıca Akakçe'den sürekli kontrol et, 1-2 gün içerisinde tekrardan illaki düşecektir.

Bütün alışveriş sitelerinde ürünü favorile, fiyat bildirimlerini aç, ayrıca Akakçe'den sürekli kontrol et, 1-2 gün içerisinde tekrardan illaki düşecektir.
teşekkür ederim sizce nays ve kuponsuz r5 5600 ün düşeceği fiyat 2600tl nin aşağısı olabilir mi çünkü 2500dip fiyattan ryzen 5600g satıldı daha düşmesi çok zor bir ihtimal mi

kasım ayı için konuşuyorum

Teşekkür ederim sizce Nays ve kuponsuz R5 5600'ün düşeceği fiyat 2600TL'nin aşağısı olabilir mi çünkü 2500DIP fiyattan Ryzen 5600G satıldı daha düşmesi çok zor bir ihtimal mi?

Kasım ayı için konuşuyorum.

Hocam şu an Newegg'te ürün indirimde ve 139 dolardan satılıyor, yani 2600 TL'ye denk geliyor diyelim. Amerika'da bile 139 dolar iken bizde daha ucuza düşeceğini sanmıyorum. Ama beklemek senin tercihin.

Geri
Yukarı