R5 5600 ve 6700XT sisteme A520 anakart alınır mı?

SnooBy

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba. AMD sistem kullanmayan biri olarak bir hazır sistem gördüm ama anakart tam aklıma yatmadı.

Bu anakart R5 5600 ve 6700XT ile yüksek ısınma ya da performans kaybı oluşturmadan çalışır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
B450 olsa daha mantıklı A çip setli anakartlarda undervolt veya overclock yapamazsınız.

B450 olsa daha mantıklı A çip setli anakartlarda undervolt veya overclock yapamazsınız.

Doğru bios ayarları ve kule tipi soğutucu r5 5600 ü tam performans çalıştırabilir mi bu anakartla?

Esas merak ettiğim konu; performans kaybı ve anakartın kendi soğutması. Undervoltsuz işlemci ısısı makul olmayacaksa bu sisteme pek bulaşmayım o zaman.

Doğru BIOS ayarları ve kule tipi soğutucu R5 5600'ü tam performans çalıştırabilir mi bu anakartla?

Esas merak ettiğim konu; performans kaybı ve anakartın kendi soğutması. Undervoltsuz işlemci ısısı makul olmayacaksa bu sisteme pek bulaşmayım o zaman.

5600 için B350 ve A320M anakartlar bile sıkıntı çıkarmıyor o yüzden bu da çıkarmaz.

5600 için B350 ve A320M anakartlar bile sıkıntı çıkarmıyor o yüzden bu da çıkarmaz.
AMD hakkında okuduklarım biraz göz korkuttu ama anakart uyumluysa şu sistemi alma ihtimalim var.

İşlemciyi 5600 ve destekliyorsa rami 3600 yapmayı düşünüyorum.

AMD hakkında okuduklarım biraz göz korkuttu ama anakart uyumluysa şu sistemi alma ihtimalim var.

İşlemciyi 5600 ve destekliyorsa rami 3600 yapmayı düşünüyorum.
3200MHz yeterli hocam şu an için.

Anakart destekliyor hocam ama işlemciden emin değilim.

İşlemciyi 5600 ve destekliyorsa RAM'i 3600 yapmayı düşünüyorum.

Anakart uyumlu 5600 yapabilirsiniz.

Geri
Yukarı