R5 5600 ve ASUS TUF Gaming B450M Pro anakart uyumlu mu?

pentagram007

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Ryzen 5 5600 işlemci aldım, sonra Prime B550M-K anakart alacaktım fakat çok kötü bir anakartmış sınıfına göre. Bunun yerine TUF Gaming B450M-PRO almam tavsiye edildi. ASUS'un sistesinde Ryzen 5000 ready yazıyor ama alırsam da işlemci çalışmasa bile BIOS güncellemesi yapılıp çalıştırılır mı acaba flash ile? İşlemcisiz BIOS Update yapılıyor mu bu kartlara yoksa uğraştırır mı?

Büyük olasılıkla takinca calisir. Çalışmaz ise eski işlemci ile biosu güncellemeniz gerekir. İşlemcisiz bios güncelleme buna yapamazsınız.

Alacağınız yerle görüşün biosu güncelleyip göndersinler. Yada bilgisayarcida yaptırın 5 dk lik islem. Sadece bios için istemediğiniz veya daha pahalı ürün alınmaz.

Alacağınız yerle görüşün biosu güncelleyip göndersinler. Yada bilgisayarcida yaptırın 5 dk lik islem. Sadece bios için istemediğiniz veya daha pahalı ürün alınmaz.
İşlemci ve ram olmadan flash ile güncelleme özelliği varmış.

"BIOS Flashback™, (UEFI) BIOS güncellemenin en güvenli ve kolay yolu. BIOS (UEFI) dosyasını FAT32 biçimli bir USB belleğe atın, USB BIOS Flashback girişine takın ve düğmeye basın. Bellek veya işlemci olmadan bile güncelleme yapabilirsiniz."

Vatan Bilgisayar'dan 200 lira farkla bir üst modelini aldım.

Asus TUF Gaming B450M-PRO II​

Yeni konular

Geri
Yukarı