R5 5600 ve RTX 3060 sistem Windows 7 format ekranında klavye ve mouse çalışmıyor

eesvedd

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, sorunu yukarıda yazdım. Windows 7'ye bir ihtiyacım olduğu için çift işletim sistemi olarak kurmaya çalışıyorum lakin tonlarca ISO denememe rağmen USB portlarımı çalıştıramadım.

Sistem özelliklerimi de yazayım:
  • MSI A520M-A Pro.
  • Ryzen 5 5600.
  • RTX3060 (12 GB)
  • 16 GB RAM.
  • M.2 SSD.

Bu sorunu BIOS'tan çokça çözmeyi denedim lakin başarılı olamadım.
Yardımcı olabilir misiniz? (Sizlerden ricam Windows 7 ile ne yapacağımı sormayın veya beni Windows 10 LTSC veya modlu ISO'lara yöneltmeye çalışmayın. Neredeyse hepsini denedim.)

Merhaba, sorunu yukarıda yazdım. Windows 7'ye bir ihtiyacım olduğu için çift işletim sistemi olarak kurmaya çalışıyorum lakin tonlarca ISO denememe rağmen USB portlarımı çalıştıramadım.

• MSI A520M-A Pro.
  • Ryzen 5 5600.
  • RTX3060 (12 GB)
  • 16 GB RAM.
  • M.2 SSD.

Yardımcı olabilir misiniz? (Sizlerden ricam Windows 7 ile ne yapacağımı sormayın veya beni Windows 10 LTSC veya modlu ISO'lara yöneltmeye çalışmayın. Neredeyse hepsini denedim.)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki gibi bir kurulum USB'si hazirlayabilirsin ama anakartının Windows 7 için sürücüleri yok. Kurabilsen bile Çok sağlıklı çalışmayacaktır

• MSI A520M-A Pro.
  • Ryzen 5 5600.
  • RTX3060 (12 GB)
  • 16 GB RAM.
  • M.2 SSD.

Yardımcı olabilir misiniz? (sizlerden ricam Windows 7 ile ne yapacağımı sormayın veya beni Windows 10 LTSC veya modlu ISO'lara yöneltmeye çalışmayın. Neredeyse hepsini denedim.)

USB portlarının çalışmama nedeni anakartınızın Windows 7ye uyumlu olmaması o sistemde ne denerseniz deneyin Windows 7'yi çalıştıramazsınız çalıştırsanız bile sürücüleri kuramazsınız Windows 7ye ihtiyacınız varsa wmvare üzerinden çalıştırabilirsiniz YouTube'da videoları bulunuyor.

Bunu kullan.

• MSI A520M-A Pro.
  • Ryzen 5 5600.
  • RTX3060 (12 GB)
  • 16 GB RAM.
  • M.2 SSD.

Yardımcı olabilir misiniz? (sizlerden ricam Windows 7 ile ne yapacağımı sormayın veya beni Windows 10 LTSC veya modlu ISO'lara yöneltmeye çalışmayın. Neredeyse hepsini denedim.)

Bir tane ISO vardı bu soruna yönelik bende de çalışmıyordu o ISO ile çalıştı hala lazımsa bulmaya çalışabilirim.

USB portlarının çalışmama nedeni anakartınızın Windows 7ye uyumlu olmaması o sistemde ne denerseniz deneyin Windows 7'yi çalıştıramazsınız çalıştırsanız bile sürücüleri kuramazsınız Windows 7ye ihtiyacınız varsa wmvare üzerinden çalıştırabilirsiniz YouTube'da videoları bulunuyor.

Windows 7'yi sürücülerle çalıştırabilir. Bende 10. nesil işlemcili sistemime kurmuştum Windows 7'yi özel bir ISO ile.

• MSI A520M-A Pro.
  • Ryzen 5 5600.
  • RTX3060 (12 GB)
  • 16 GB RAM.
  • M.2 SSD.

Bu iso'yu deneyin Windows 7 Fully Loaded : Free Download, Borrow, and Streaming : Internet Archive iso'nun içinde USB 3.0/3.1 sürücüleri bulunmakta.

Anakart Windows 7 ile kısmen uyumlu ve RTX 3060'ın resmi Windows 7 sürücüsü bulunmakta.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı