R5 5600 ve RTX 3060 Ti sistem nasıldır?

RAM ve PCIe slotları plastikten ve yazılım olarak sıkıntı çıkarabilir.
RAM ve PCIe slotu metal olan bir anakart gösterir misin bana? RAM ve PCIe metal cover dan bahsetmiyorum direk soketi metal olan anakart paylaşırsan sevinirim.

Güzel sistem hayırlı olsun. Kasa PSU konusunda tereddüt etme ben de 2 hafta önce aynı sistemin 3060 olanını aldım. Kasa gayet iyi havalanıyor. PSU da öyle frisby rampage gibi kalitesiz değil. Aşırı iyi değil ama idare eder. 2 sene garantisi var zaten bir sıkıntı olursa. SSD 1 TB yapsan daha iyi olurdu. Ben şuan yer sıkıntısı yaşıyorum. Güle güle kullan.

Bu fiyata RX 6700 XT vardi 3070 performansinda.

GDDR6X bellekli 3060 Ti de 3070 performansında. O kart düz 3060 Ti'den 2200 TL daha fazla.

Güzel sistem hayırlı olsun. Kasa PSU konusunda tereddüt etme ben de 2 hafta önce aynı sistemin 3060 olanını aldım. Kasa gayet iyi havalanıyor. PSU da öyle Frisby Rampage gibi kalitesiz değil. Aşırı iyi değil ama idare eder. 2 sene garantisi var zaten bir sıkıntı olursa. SSD 1 TB yapsan daha iyi olurdu. Ben şu an yer sıkıntısı yaşıyorum. Güle güle kullan.

Bütçe yok maalesef. 17'yi zor geçtim. Daha monitör alacağım.

Ben orada metal diye bir kelime kullanmadım mesajımı düzenledim bir daha bakınız.
A320 modeli DDR3 anakartlar gibi plastikden yapılmaydı.
Bilmediğiniz bir konuda halen şansınızı zorluyorsunuz. Plastik anakart diye bir şey yok. Ayrıca kim söylüyor DDR3 anakarların kalitesiz olduğunu? Genelleme yapmayın plastik anakart diye bir şey yoktur. Yanlış bilgi vermeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı