R5 5600 ve RTX 3070 sistem ne kadar eder?

Serhat .s

Centipat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar sistemim bu. İlk günkü gibi. Ne kadara satabilirim?
Monitör ile satmayı düşünüyorum onu da 5 ay önce aldım her şeyi var. Monitörüm ASUS VG249Q1A. O da aynı şekilde sıfırdan farksız. Kasa ve ekranı ne kadara satabilirim?
3070 sistemler 22K falan şu an. Monitör de 4700 falan.11. sınıfa geçtiğim için satacağım. Üniversitede daha iyisini almayı planlıyorum.

Yok mu anlayan?

Sistem temiz kullanılmışsa çok yorulmamışsa kutu, fatura mevcutsa Bence 20.000 eder. Ancak satmanı tavsiye etmem. Çünkü stoklar eriyor kur fırlıyor.

Hocam aldığınız fiyata gidebilir diye düşünüyorum enayisini bulursanız 20kya kadar yolu var.

Peki monitör ne kadar eder hocam o da sifir neredeyse.

Sistem temiz kullanılmışsa çok yorulmamışsa kutu, fatura mevcutsa Bence 25.000 eder. Ancak satmanı tavsiye etmem. Çünkü stoklar eriyor kur fırlıyor.
Kutu fatura garanti her şey var hocam kasa vr monitör ikisi de ilk günkünden farksız.2 yıl sonra üniversitede daha iyisini almayı planlıyorum.

Peki monitör ne kadar eder hocam o da sifir neredeyse.

3.5 3700 tarzı bir şeylere okutursunuz yaşadığınız bölgeye bağlı. i5 işlemcili APU laptopu 8kya okutmuştum 4 yıllıktı :D

3.5 3700 tarzı bir şeylere okutursunuz yaşadığınız bölgeye bağlı. i5 işlemcili APU laptopu 8kya okutmuştum 4 yıllıktı :D

Ayrıca internet kafelere falanda sorabilirsiniz civardaki alıcı oluyor iyi reklam yapıyolar.

Yeni konular

Geri
Yukarı