R5 5600 ve RX 6800 sistem uyumlu mu?

Bu sistemi alacaksın sanırım? Eğer öyleyse hiç sıvı soğutucuya bulaşma, @ikseroo hocamın attığı soğutucu al geç. Eğer bütçen yeterse ki yetiyor diye görüyorum, Peerless Assassins soğutucusuna da göz atabilirsin fiyatı resmen bedava.

Bu sistemi alacaksın sanırım? Eğer öyleyse hiç sıvı soğutucuya bulaşma, @ikseroo hocamın attığı soğutucu al geç. Eğer bütçen yeterse ki yetiyor diye görüyorum, peerless Assassin's soğutucusuna da göz atabilirsin fiyatı resmen bedava.

Tamam çok teşekkürler.

Sıvı soğutmaya pek gerek yok. Bir tane,
Şundan alsanız iş görür.
Tamamdır hocam teşekkür ederim.

Bu sistemi alacaksın sanırım? Eğer öyleyse hiç sıvı soğutucuya bulaşma, @ikseroo hocamın attığı soğutucu al geç. Eğer bütçen yeterse ki yetiyor diye görüyorum, peerless Assassin's soğutucusuna da göz atabilirsin fiyatı resmen bedava.

Hocam aslında bütçem tam 27 bin soğutma bir ay falan beklese olmasa sıkıntı çıkar mı, veya gidip 7000 yazma 6000 okumaya sahip SSD yerine 3500 okumayla 2100 yazmayımı alayım hangisi sizce?

Son düzenleme:
@NotCNR

27K bütçen varsa attığım sistemdeki anakartı B550M PRO-VDH WiFi seç, 2. M.2 slotuna da şunu al.

İşlerini vs. yapacağın zaman hızı ve en iyi SSD'lerden birisi olmasından ötürü çok iyi olacaktır ancak günlük kullanımda bu hızların avantajını çokta göreceğini sanmıyorum. Neredeyse 1.500 TL daha ucuza NV2 2 TB alınabiliyor.

Benim tercihim 2. slota NV2 eklemek olurdu, soğutucu olarak attığımı alın mis gibi sistem.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı