R5 5600G işlemci için sistem önerisi

acsarican81

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. AMD 5600G işlemci satın aldım size de sormak istedim kalan parçalar için önerileriniz var mı acaba?
Anakart, ekran kartı, RAM, kasa hepsinde önerilere açığım zaman ayıran herkese şimdiden teşekkür ediyorum.
Bütçem çok fazla değil en uygun olan ürünlere öncelik veriyorum.
Ekran kartını da şimdilik uygun bir şey alıp daha sonra arc770'e yükseltmek istiyorum.

Merhaba arkadaşlar, aranıza yeni katıldım. AMD 5600G işlemci satın aldım size de sormak istedim kalan parçalar için önerileriniz var mı acaba?
Anakart, ekran kartı, RAM, kasa hepsinde önerilere açığım zaman ayıran herkese şimdiden teşekkür ediyorum.
Ekran kartını da şimdilik uygun bir şey alıp daha sonra arc770'e yükseltmek istiyorum.

B450M bir anakart ve 3600 MHz 8*2 olacak şekilde RAM iyi olacaktır. İşlemcinizin dahili grafik birimi var bence o ekran kartını almak yerine biraz daha üstüne koyup daha güzel şeyler alabilirsiniz.

Net bütçe nedir?

B450M bir anakart ve 3600 MHz 8*2 olacak şekilde RAM iyi olacaktır. İşlemcinizin dahili grafik birimi var bence o ekran kartını almak yerine biraz daha üstüne koyup daha güzel şeyler alabilirsiniz.
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim, dediğim gibi Intel ekran kartına daha sonra geçeceğim. Dahili grafik biriminin performansı iyi ise ekran kartı almama gerek kalmayacak.

Benim için bu işlemciye uygun olan herhangi fp ürünü olabilir. Piyasaları hakkında fazla bilgim olmadığı için en düşük fiyatlı ürünü seçeceğim
Gigabyte B450M K AMD AM4 DDR4 Micro ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

son geldiğim noktada aklıma yatan ürünler şunlar oldu;

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim, dediğim gibi Intel ekran kartına daha sonra geçeceğim. Dahili grafik biriminin performansı iyi ise ekran kartı almama gerek kalmayacak.
GT 1030 gücünde bir performans sergiliyor hocam.O işlemciye 3060,RX6600 iyi gider.Uygun olsun diyorsanız 2.5-3.5k arasına RX6600 2060 1660S bulabilirsiniz.Nvidia isterseniz 2060 amd isterseniz 6600 öneririm.Amdler daha f/p ama yazılım sorunları mevcut.

Yeni konular

Geri
Yukarı