R5 5600G - RX 570 sistem uyumlu mu?

Fiyatlar pahalı hocam, depolama nerede?
evet pahalı bende farkındayım ama ülkede durum ortada depolama elimde var bir adet ssd 120 gb sistem yüklü birde HDD 500 gb oyunlar yüklü sadece bu parçalar birbiri ile uyumlu olurmu onu merek ediyorum.

Anakart 3. Nesile ayarlı, işlemci 5. Nesil. Sistem açılmaz eski bir işlemci ile anakartı güncellemelisin.
onu nerden anladınız bana önerebileceğiniz anakart varmı peki ?

evet pahalı bende farkındayım ama ülkede durum ortada depolama elimde var bir adet ssd 120 gb sistem yüklü birde HDD 500 gb oyunlar yüklü sadece bu parçalar birbiri ile uyumlu olurmu onu merek ediyorum.

onu nerden anladınız bana önerebileceğiniz anakart varmı peki ?
Anakartın kutusunun üstünde yazıyor zaten Ryzen 3. Generation Ready Desktop diye. B550 serisine bakabilirsin.
Veya Vatanın herhangi bir şubesine gidip bu anakartı alıp orada güncelleştirme yaptırabilirsin.

Anakartın kutusunun üstünde yazıyor zaten Ryzen 3. Generation Ready Desktop diye. B550 serisine bakabilirsin.
bilmiyordum yeni bir bilgi daha öğrendim çok teşekkürler.
peki bu anakart olur mu bunlara

bilmiyordum yeni bir bilgi daha öğrendim çok teşekkürler.
peki bu anakart olur mu bunlara
Sanırım bu da desteklemiyor. Dediğim gibi hem görüp almış olursunuz hem anakartı güncellettirirsiniz. Vatana gitmenizi öneriyorum.

100TL daha verir yeni nesil alırdım ben.
yeni nesil hangisi benim için bir bakabilir misiniz?
bir msi sitesinde tomahawk için uyumluluk kısmına baktım ryzen 5 5600G desteklıyormuş.

Dosya Ekleri

• sss.JPG
    sss.JPG
    102,9 KB · Görüntüleme: 18

Yeni konular

Geri
Yukarı