R5 5600G sistem alınır mı?

RTX 3060/RX 6600 seviyesinde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu an o nu neye dayanarak söylüyorsun ekran kartı yeni çıktı henüz ve yabancı forumlarda hiç önermiyorlar adam test ederek öğrenmemeli henüz bilindik bir kart değil Arc kartları adamı ateşe atma dostum.

PSU yerine C4 almak istemiyorsa Thermaltake almalı.

Önerdiğin PSU'da kaliteli değil zaten, o kadar fiyat farkına değmez. 10K bütçeye cikilabiliyorsa attığım ARC A750 sistem bu fiyat bandında rakipsiz.

Bu bütçede PSU göz ardı edilebilir, zaten sistem toplasan 300W çekmiyordur yük altında. Ileride değiştirilir PSU, suanlik çok elzem değil.

Şu an o nu neye dayanarak söylüyorsun ekran kartı yeni çıktı henüz ve yabancı forumlarda hiç önermiyorlar adam test ederek öğrenmemeli henüz bilindik bir kart değil Arc kartları adamı ateşe atma dostum.

Adami ateşe attığım falan yok, kart gayet stabil çalışıyor. Kullanıcı yorumları vs gayet olumlu ayriyeten soğutma olarak da bir sorunu yok. Son gelen driverlar ile de iyice oturmuş bir F/P kart. Sanki kartı Everest üretmiş gibi konuşmayın, kartın arkasında Intel var ve uygun fiyata alındığında gayet iyi bir tercih olacaktır keza önerdiğim sistemdeki gibi.

PSU yerine C4 almak istemiyorsa Thermaltake almalı.

Kesinlikle Thermaltake almalı çok kaliteli PSU'ları C4 le alakası yok.

Önerdiğin PSU'da kaliteli değil zaten, o kadar fiyat farkına değmez. 10k bütçeye cikilabiliyorsa attığım Arc A750 sistem bu fiyat bandında rakipsiz.

Bu bütçede PSU göz ardı edilebilir, zaten sistem toplasan 300W çekmiyordur yük altında. Ileride değiştirilir PSU, suanlik çok elzem değil.

Adami ateşe attığım falan yok, kart gayet stabil çalışıyor. Kullanıcı yorumları vs gayet olumlu ayrıyeten soğutma olarak da bir sorunu yok. Son gelen driverlar ile de iyice oturmuş bir F/P kart. Sanki kartı Everest üretmiş gibi konuşmayın, kartın arkasında Intel var ve uygun fiyata alındığında gayet iyi bir tercih olacaktır keza önerdiğim sistemdeki gibi.

Driverlarından bahsediyorlardı forumlarda hiç stabil olmadığından falan şu an ne durumda bilmiyorum ama yine de güvenemezdim Intel işlemciden devam etmeli :)

Bu sistemdeki ekran kartı güçlümü ki? Çok güçlü değilse değmez bence parasına. Düzenleme yapıyorum eğer 10 bin lira bandına çıkılacaksa bu sistem bu sistem alınır.
Aklımdaki ilk sistem buydu ekran kartı performansına da bakmıştım çok hoşuma gitti,ancak bütçem yetmiyor. Birde kasa için daha sağlıklı bir alternatif var mıdır PSU ve kasa ayrı da olabilir kasada marka takıntım yok ön panelin komple mech olması önemli, ancak kaliteli bir PSU şart

Önerdiğin PSU'da kaliteli değil zaten, o kadar fiyat farkına değmez. 10K bütçeye cikilabiliyorsa attığım ARC A750 sistem bu fiyat bandında rakipsiz.

Adami ateşe attığım falan yok, kart gayet stabil çalışıyor. Kullanıcı yorumları vs gayet olumlu ayriyeten soğutma olarak da bir sorunu yok. Son gelen driverlar ile de iyice oturmuş bir F/P kart. Sanki kartı Everest üretmiş gibi konuşmayın, kartın arkasında Intel var ve uygun fiyata alındığında gayet iyi bir tercih olacaktır keza önerdiğim sistemdeki gibi.
Bu marka psunun bu kadar tehlikeli olduğunu bilmiyordum, bilgisayardan anlayan bir arkadaşa markayı sorduğumda alınabilir güzel marka demişti, ve sisteme ileride ekran kartı da alıcam en az 6600rx

Aklımdaki ilk sistem buydu ekran kartı performansına da bakmıştım çok hoşuma gitti,ancak bütçem yetmiyor. Birde kasa için daha sağlıklı bir alternatif var mıdır PSU ve kasa ayrı da olabilir kasada marka takıntım yok ön panelin komple mech olması önemli, ancak kaliteli bir PSU şart

Bu marka psunun bu kadar tehlikeli olduğunu bilmiyordum, bilgisayardan anlayan bir arkadaşa markayı sorduğumda alınabilir güzel marka demişti, ve sisteme ileride ekran kartı da alıcam en az 6600rx.

Öyle diyorsanız bu ikiliyi tercih edebilirsiniz.

PSU'ya alternatif olarak bunu da tercih edebilirsiniz.

Öyle diyorsanız bu ikiliyi tercih edebilirsiniz.

PSU'ya alternatif olarak bunu da tercih edebilirsiniz.

Deep Cool PSU da okeyim peki kasa yerine bunu alsam bir sıkıntı olur mu tasarımı ve fiyatı daha çok hoşuma gitti açıkçası https://www.akakce.com/bilgisayar-k...yah-pc-kasasi-powersiz-fiyati,1510589917.html düzenleme PSU yeri üstteymiş, hiç sevmem, sizin öneriniz daha iyi

Son düzenleme:

Geri
Yukarı