R5 5600G sistem düşük FPS veriyor

sublimes

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Otomotiv ve Emlak
R5 5600G ve 8GB 3600MHZ RAM’e sahip ofiste kullandığım sistemim var fakat oyunlarda düşük FPS veriyor. ETS 2’de orta ayarlarda 25-35 FPS alıyorum. Sizce de düşük değil mi? Ekran kartı driver’ı, işlemci chipseti vs. kurulu, XMP açık. BIOS son BIOS değil ancak güncel sayılır. İşletim sistemim Windows 11. Nasıl çözerim bu durumu?

R5 5600G ve 8 GB 3600MHz RAM'e sahip ofiste kullandığım sistemim var fakat oyunlarda düşük FPS veriyor. ETS 2'de orta ayarlarda 25-35 FPS alıyorum. Sizce de düşük değil mi? Ekran kartı Driver'ı, işlemci chipseti vs. kurulu, XMP açık. BIOS son BIOS değil ancak güncel sayılır. İşletim sistemim Windows 11. nasıl çözerim bu durumu?

Bir adet daha RAM ekleyebilirsin ve SSD.

R5 5600G ve 8GB 3600MHZ RAM’e sahip ofiste kullandığım sistemim var fakat oyunlarda düşük FPS veriyor. ETS 2’de orta ayarlarda 25-35 FPS alıyorum. Sizce de düşük değil mi? Ekran kartı driver’ı, işlemci chipseti vs. kurulu, XMP açık. BIOS son BIOS değil ancak güncel sayılır. İşletim sistemim Windows 11. Nasıl çözerim bu durumu?
benim kendi bildiklerime dayanarak ekran kartı olmayan yani apu sistemlerde çift ram oldugunda 2 katı fps değeri alırsınız diğer konu hakkında bilgim yok

R5 5600G ve 8 GB 3600MHz RAM'e sahip ofiste kullandığım sistemim var fakat oyunlarda düşük FPS veriyor. ETS 2'de orta ayarlarda 25-35 FPS alıyorum. Sizce de düşük değil mi? Ekran kartı Driver'ı, işlemci chipseti vs. kurulu, XMP açık. BIOS son BIOS değil ancak güncel sayılır. İşletim sistemim Windows 11. Nasıl çözerim bu durumu?

APU sistemde tek slot 8 GB RAM yetmez bir tane daha 8 GB yanına alın o zaman FPS artışı sağlarsınız.

Ram'den kaynaklı reis.

Yeni konular

Geri
Yukarı