R5 5600G sistemde mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Captan.Max

Picopat
Yer
Turkey/İstanbul
Minidump Rapor Linki
https://drive.google.com/file/d/149ltxQTk8ge4cPNczT-W-6e8PkZC9Khu/view?usp=sharing
RAM
Patriot Viper Steel RGB 16 GB (2x16 GB) DDR4 3200MHz
SSD veya HDD modeli
Apacer AS2280P4X-1 512 GB
Ekran kartı
APU
Anakart
MSI A520M-A Pro 4600(OC)MHz mATX
İşlemci
R5 5600G
Merhaba, PC açıldıktan hemen sonra mavi ekran hatası aldım. Sorun nedir?

Hocam PC'yi formatladım. Windows 11'e geçtim şu an en güncel sürücüler yüklü bir sorun teşkil eder mi?
Attığınız minidump dosyası eski mi?

@Captan.Max dostum minidump dosyalarını karıştırmışım, kusura bakma. İnceleyip döneceğim seninkini.

Sürücü tarihi yeni gözükmüyor, DDU ile kaldırıp bunu yükleyin. Chipset güncel değilse güncelleyin.

BIOS'unuzu güncelleyin;

Son düzenleme:
Attığınız minidump dosyası eski mi?

@Captan.Max dostum minidump dosyalarını karıştırmışım, kusura bakma. İnceleyip döneceğim seninkini.

Sürücü tarihi yeni gözükmüyor, DDU ile kaldırıp bunu yükleyin. Chipset güncel değilse güncelleyin.

BIOS'unuzu güncelleyin;

Hocam Chipseti güncelledim, sadece BIOS kaldı hangi BIOS sürümünü yüklemeliyim betanın altındakini yüklesem olur mu?

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    32,8 KB · Görüntüleme: 5
Ekran kartın hala güncel gözükmüyor. Şu an sistem açılmıyor mu?
Hocam dediğiniz chipseti yükledim orada sorun yok, biosu güncelledim mavi ekran hatası vermeye başladı 2 dk çalışır halde oluyor bir anda donuyor.

Chipseti bir daha yüklemeye çalışacağım.

Şimdi PC'yi açtım böyle bir ekran gösterdi.

Windows düzgün yüklenmemiş gibi görünüyor dedi ve yeniden başlattım açıldı normal.

Hocam dediğiniz chipseti yükledim orada sorun yok, BIOS'u güncelledim mavi ekran hatası vermeye başladı 2 dk çalışır halde oluyor bir anda donuyor.

Chipseti bir daha yüklemeye çalışacağım.

Şimdi PC'yi açtım böyle bir ekran gösterdi.

Windows düzgün yüklenmemiş gibi görünüyor dedi ve yeniden başlattım açıldı normal.

Yeni minidump oluşursa atın hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı