R5 5600G sisteme anakart önerisi

R5 5600G için BIOS güncellemesi gerektirmeyen anakart önerisi alabilir miyim?

Bildiğim kadarıyla BIOS güncellemesi gerektirmiyor ama satıcıya bir sorun güncelleme gerekiyor ise güncelleyip göndermesini rica edebilirsiniz ya da mahalle bilgisayarcılarına güncelleştirebilirsiniz

5000 serisi APU'lar 500 serisi yonga setlerinden sonra çıktığı için anakartların ezici çoğunluğu BIOS güncellemesi isteyecektir, bundan kurtulmanın tek yolu BIOS Flashback özelliği olan bir anakart seçmek eğer eski nesil bir işlemci ile güncellemek istemiyorsan.

Gibi.

5000 serisi APU'lar 500 serisi yonga setlerinden sonra çıktığı için anakartların ezici çoğunluğu BIOS güncellemesi isteyecektir, bundan kurtulmanın tek yolu BIOS Flashback özelliği olan bir anakart seçmek eğer eski nesil bir işlemci ile güncellemek istemiyorsan.

Gibi.
Peki hocam bunlara baktım bir de asus tuf gaming b450m plus II ye gözüm ilişti sence hangisini seçmeliyim?

Peki hocam bunlara baktım bir de ASUS TUF Gaming B450M Plus II ye gözüm ilişti sence hangisini seçmeliyim?

B450 yonga setli anakartların en iyilerinden VRM tasarımı ve MOSFET olarak. Ancak B450 yonga setli, benim attıklarım B550 yonga setli yani daha iyi.

Geri
Yukarı