R5 5600G ve RTX 4060 sistem uyumlu mu?

Çok teşekkürler.

Bu arada, kasa olarak neden ASUS TUF GT301 değil de BitFenix light mesh 600W tercih ettiğinizi öğrenebilir miyim? Ayrıca önceki baktığım sistemde PSU eklentisi de bulunmakta. Kasada kaç tane fan olduğu vs. de önemli bildiğiniz üzere.

Bu sistemin diğerinden işlemci dışında daha iyi olduğu noktalar neler? Bilmediğimden soruyorum yanlış anlamayın.

Anakart, SSD. Özellikle anakart b chipset, desteği kesilmeyen soket ve DDR5. anakart a chipset gibi giriş seviye değil. TUF GT301 ise çok pahalı ve gereksiz. TUF PSU da öyle. Gerek yok. BitFenix fena değil.

Anakart, SSD. Özellikle anakart b chipset, desteği kesilmeyen soket ve DDR5. anakart a chipset gibi giriş seviye değil. TUF GT301 ise çok pahalı ve gereksiz. TUF PSU da öyle. Gerek yok. BitFenix fena değil.

Anladım, yani objektif olarak önerdiğiniz sistem daha iyi. Pek bilmediğim bir alan olduğu için yanlış bir seçim yapıp ileride pişman olmak istemiyorum. Bu sistemi gönül rahatlığıyla alıp kullanabilirim değil mi?

Kullanım olarak çok iddialı, sistem gerektiren şeyler de yapmayacağım. Oyun ve belki de AI render işleriyle uğraşmayı düşünüyorum.

Acaba BitFenix'den daha iyi bir kasa önerebilir misiniz? Yeterince bütçem var seçeneklerdeki kasalar için.

Son düzenleme:
@Consolation5 sistem stok bitince pahalanmis.

@Consolation5 sistem stok bitince pahalanmis.

Fiyatları hemen hemen aynı. İki sistem arasında hangisini önerirsiniz?

Fiyatları hemen hemen aynı. İki sistem arasında hangisini önerirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı