R5 5600X 3060 Ti sistemde GTA 5 FPS'te ani FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 11

nazirov11

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Antrenör
RAM
CORSAIR 8GB X2 Vengeance RGB PRO 3200MHz CL16 DDR4
Ekran kartı
ASUS ROG STRIX 3060 Ti 8 GB 256 Bit
Anakart
ASUS ROG STRIX B450-F
İşlemci
R5 5600X
Daha önce böyle bir sorunum yoktu oyunu rahatlıkla oynuyordum geçen hafta tekrar indirip oynamak istedim ama böyle bir sorun var. Nasıl çözebilirim? Oyunu önce M.2 SSD'ye kurdum bu şekilde FPS sorunu oldu, sonra M.2 SSD de problem vardır diye normal 500'lük SSD'ye kurdum ama sorun aynı. Oyun ayarlarını düşürmeme rağmen bir şey değişmiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce böyle bir sorunum yoktu oyunu rahatlıkla oynuyordum geçen hafta tekrar indirip oynamak istedim ama böyle bir sorun var. Nasıl çözebilirim? Oyunu önce M.2 SSD'ye kurdum bu şekilde FPS sorunu oldu, sonra M.2 SSD de problem vardır diye normal 500'lük SSD'ye kurdum ama sorun aynı. Oyun ayarlarını düşürmeme rağmen bir şey değişmiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pek belli olmuyor oyun içinde kaçtan kaça düşüyor tam olarak?

malesef aynı şekilde devam ediyor

90 lardan 30 40 lara düşüyor, fareyi sağ sol yapınca direk düşüyor

Sisteminizde bir sorun var 90'dan daha fazla alıyor olmanız gerek bu ayarlarla.
Başka herhangi bir oyunda sorun yaşadınız mı? GTA V optimizasyonu çok iyi bir oyun çünkü, bunda sorun yaşıyorsanız başka oyunlarda da bir problem olabilir.

Sisteminizde bir sorun var 90'dan daha fazla alıyor olmanız gerek bu ayarlarla.
Başka herhangi bir oyunda sorun yaşadınız mı? GTA V optimizasyonu çok iyi bir oyun çünkü, bunda sorun yaşıyorsanız başka oyunlarda da bir problem olabilir.
CS,Cod warzone 2, Pubg de böyle bir problem yok

Geri
Yukarı