R5 5600X 4070 Ti darboğaz yapar mı?

Diğer arkadaşında söylediği gibi açıkçası farklı farklı mağaza ve dükkanlar ile uğraşmak istemiyorum. Daha önceden aldığım sistemlerde de sorun yaşadım ve parça parça satıcılarla uğraşmak eziyet. İtopya'dan aldığımda daha kolay ilerliyor süreç benim için ayrıca direk dükkanda montajını yapıp eve geçeceğim beklemekte pek istemiyorum.

Vatan, teknobiyotikdede hazır kurup veriyorlar onlara da bakın.

Diğer arkadaşında söylediği gibi açıkçası farklı farklı mağaza ve dükkanlar ile uğraşmak istemiyorum. Daha önceden aldığım sistemlerde de sorun yaşadım ve parça parça satıcılarla uğraşmak eziyet. İtopya'dan aldığımda daha kolay ilerliyor süreç benim için ayrıca direk dükkanda montajını yapıp eve geçeceğim beklemekte pek istemiyorum.

Sizi anlıyorum fakat. İtopya'da parçalarını diğer mağazalara çok pahalı sattığını belirteyim. Bunlarla uğraşmaktansa daha pahalıya satın almanıza kefil gorüyorsanız bir şey diyemem.

Hazır sistemde 35 36'lara vardi 4070 ya.
4070 ti pek göremedim birde genelde ventus olanlar oluyor kasalarda. Onlarda da hep ısınma problemi vs okuduğum için almak istemiyorum
Vatan, teknobiyotikdede hazır kurup veriyorlar onlara da bakın.
Tabi buralarada bakayım ama dediğim gibi benim biraz ilgilendiğim kısım kasa üzerinde fiyattan ziyade tavsiyeleriniz var mı? Şu hali ile alsam 1080p bir ekranda çoğu oyunda sorun yaşar mıyım örn: rainbow-apex-yeni çıkmış/çıkacak diğer oyunlarda

4070 Ti pek göremedim bir de genelde Ventus olanlar oluyor kasalarda. Onlarda da hep ısınma problemi vs okuduğum için almak istemiyorum.

Tabii buralarada bakayım ama dediğim gibi benim biraz ilgilendiğim kısım kasa üzerinde fiyattan ziyade tavsiyeleriniz var mı? Şu hali ile alsam 1080p bir ekranda çoğu oyunda sorun yaşar mıyım örneğin: Rainbow-Apex-yeni çıkmış/çıkacak diğer oyunlardae.

Hayır yaşamzsınız.

Teşekkür ederim hepinize genel olarak problemi anladım kasadan ziyade biraz vereceğim paraya takılmışsınız. Dediğiniz gibi tek tek parça olarak da bir araştıracağım ama biraz geri kafalı diyebilirsiniz bana ama bilmediğim ve duymadığım yerlerden satın alma işlemi yapmayı pek sevmiyorum. İncehesap gibi bildiğim yerlere baktığımda da aşırı bir fark çıkmadı açıkçası arasında bu kasaların o yüzden itopya tercih ettim evime yakın diye. Tekrardan teşekkürler

%50 darboğaz yapmaz, yapsa yapsa bence en fazla %10 yapar. Oyunları yeterince iyi şekilde oynarsın. Ayrıca eğer yanlış hatırlamıyorsam o site yasaklıydı.

Şu Video'da en yüksek ayarlarda 1080p'de %10 darboğaz yapmış mesela.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

%50 darboğaz yapmaz, yapsa yapsa bence en fazla %10 yapar. Oyunları yeterince iyi şekilde oynarsın. Ayrıca eğer yanlış hatırlamıyorsam o site yasaklıydı.

Şu Video'da en yüksek ayarlarda 1080p'de %10 darboğaz yapmış mesela.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Teşekkür ederim emeğinize sağlık :)

Yeni konular

Geri
Yukarı