R5 5600X için 1000 liraya kadar soğutma önerisi

@wenomechainsama eğer tek fan yetiyorsa neden ID-Cooling SE-214-XT değilde ID-Cooling SE-224-XTS öneriliyor? Hazır macun olduğu için mi yoksa ID-Cooling SE-214-XT daha mı kötü anlamadım bu şu an daha uygun hem RGB'li.

@wenomechainsama eğer tek fan yetiyorsa neden ID-Cooling SE-214-XT değil de ID-Cooling SE-224-XTS öneriliyor? Hazır macun olduğu için mi yoksa ID-Cooling SE-214-XT daha mı kötü anlamadım bu şu an daha uygun hem RGB'li.

Hocam boşuna fan masrafa gerek yok 224 XTS gayet yeterlidir 5600X e 65 dereceyi vs. geçmez kolay kolay ha bütçe var kişi 60 istiyorsa 214 XT'yi alabilir.

@wenomechainsama hocam karıştırdınız sanırım. Şu an RGB olan tek fanlı ID-Cooling SE-214-XT modeli 879TL. ID-Cooling SE-224-XTS modeli çift fan takılan ve macunla gelen renksiz modeli 1.099TL.

@wenomechainsama hocam karıştırdınız sanırım. Şu an RGB olan tek fanlı ID-Cooling SE-214-XT modeli 879TL. ID-Cooling SE-224-XTS modeli çift fan takılan ve macunla gelen renksiz modeli 1.099TL.

ID-Cooling SE-224-XTS alabilir teknik olarak fan hızı RPM olarak bir tık daha iyi​

@wenomechainsama ondan ID-Cooling SE-224-XTS diyor herkes. Bazen 80 derece de gördüğü oluyormuş sanırım o da sorun olmaz pek. Bir de bunla gelen termal macun iletkeni ne? 10.5W/m*K iletkeni var en iyisinden diye biliyorum doğruysa.

@wenomechainsama ondan ID-Cooling SE-224-XTS diyor herkes. Bazen 80 derece de gördüğü oluyormuş sanırım o da sorun olmaz pek. Bir de bununla gelen termal macun iletkeni ne? 10.5W/m*K iletkeni var en iyisinden diye biliyorum doğruysa.

Üstünde gelen termal macunu bilmiyorum ama daha iyisi olarak 2 sıkımlık thermal grizly kyrounth öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı