R5 5600X için ekran kartı önerisi

Psu yeterse bunları almalı zaten. Ama 34 inç monitör abartı. 27 inç 2K alması daha iyi olur bence.

İşletim sistemi alma. Sağlamlisans'dan al baya bir ucuza gelir.
Tercih meselesi. Bir tane monitör yetiyorsa 27 inçlik alsın. Ya da 2 27 inçlik tane G3 falan alsın.
hocam elinde parça var mı?

Adam zaten 5600X için arıyor?
Sistem atıyorsun farkında mısın? Attığın şey ekran kartı değil. Ne yapacak adam içindeki ekran kartını alıp sistemi kenara mı fırlatacak?

Tercih meselesi. Bir tane monitör yetiyorsa 27 inçlik alsın. Ya da 2 27 inçlik tane G3 falan alsın.

Sistem atıyorsun farkında mısın? Attığın şey ekran kartı değil. Ne yapacak adam içindeki ekran kartını alıp sistemi kenara mı fırlatacak?

Adam belirtmedi elinde kartın olduğunu.

R5 5600X le ayni islemci. Darbogaz olur.

Attığım DDR5 sisteme neden bakan olmadı?

Ya 30K'nın hepsini harcayıp 4070 ve monitör alabilirsin ya da param cebimde dursun başka bir şeylere harcarım dersen 8k civarına 4060 alıp geçersin. 4060 bile günümüz için harika bir kart. Üstelik işlemcin ekstrem bir şey değil. 5600X ile 4070'in darboğaz olmayacağının garantisi yok. Yerinde olsam 4060 alıp geçerdim.

onada baktım oda aynı i5 li ye denk işletim sistemi ram derken 40k oluyor

max 30k
1.si Ram takviyesine gerek yok suanlik. 2. si isletim sistemi sakin alma. 3.su o islemci
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
13400F ten bile iyi.

Geri
Yukarı