R5 5600X için ekran kartı ve monitör önerisi

VA panel Curved'in ne gibi bir artısı olur hocam.

27" büyük bir ekran ve oyun oynarken daha hakim olabilmeniz için Curved önerdim.
IPS paneli bu bütçelere bulamazsınız o yüzden VA panel mecburi gibi. TN panelde ghosting yok denecek kadar az olur ama VA kadar net görüntü vermez.
Arkadaşın önerdiği 27" Curved monitör ideal şu anlık

Sarı site dh forum diğer forumlar Letgo dolap gibi birçok yere baktım hocam düzgün garantili temiz kartlar 10k olarak görüntüledim ortalama.

Ha garantili olarak bilmem ama sarı sitede tonlarda 3080 var 8200-8500 aralığında. 6800 ve 6800XT'leri de bakmanızı öneririm, onları daha ucuza bulabilirsiniz.

27" büyük bir ekran ve oyun oynarken daha hakim olabilmeniz için Curved önerdim.
IPS paneli bu bütçelere bulamazsınız o yüzden VA panel mecburi gibi. TN panelde ghosting yok denecek kadar az olur ama VA kadar net görüntü vermez.
Arkadaşın önerdiği 27" Curved monitör ideal şu anlık.

Monitör konusunda sizin bir öneriniz var mı hocam? 27 inch 1440p VA Curved 1ms GtG veya 0.5-1ms MPRT opsiyonel yükseklik ve eğim ayarı olan renk skalası ve sRGB doğruluk oranı yüksek FreeSync uyumlu. Biliyorum ketçap ve mayonez de olsun mu diyebilirsiniz ama tam özellik belirtmedikçe istediğim özelliklerde bir monitör önerisi alamıyorum. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

örnek olarak bu seviyede bir monitör arıyorum.

MSI G272qpf de karar kıldım herkese teşekkürler​

Son düzenleme:
Monitör konusunda sizin bir öneriniz var mı hocam? 27 inch 1440p VA Curved 1ms GtG veya 0.5-1ms MPRT opsiyonel yükseklik ve eğim ayarı olan renk skalası ve sRGB doğruluk oranı yüksek FreeSync uyumlu. Biliyorum ketçap ve mayonez de olsun mu diyebilirsiniz ama tam özellik belirtmedikçe istediğim özelliklerde bir monitör önerisi alamıyorum. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

örnek olarak bu seviyede bir monitör arıyorum.

MSI G272qpf de karar kıldım herkese teşekkürler​

Hayırlısı olsun.
Curved almadığına pişman olmazsın umarım. Çünkü gerçekten büyük olacak.
Ben 24" bile sağ sol kaçırmamak için Curved almıştım.
İlk attığın linkte güzeldi.
Güle güle kullan yinede.

Hayırlısı olsun.
Güle güle kullan yine de.

Teşekkürler hocam Curved ihtiyacım olacağını sanmıyorum. 24 flat 27 flat 24 Curved 27 Curved kullanan biri olarak 2 senedir 24 flat kullanıyordum gözüm iyice alıştı.

Hayırlısı olsun.
Güle güle kullan yine de.

Bu arada monitörü daha almadım hocam nasipse 2-3 hafta sonra alacağım. Bakarsınız daha farklı bir model denk gelir ama şimdilik ihtiyacımı karşılayan monitör G272qpf.

Yeni konular

Geri
Yukarı